19:31:10 - یکشنبه 14 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بوشهر| ۵۵ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های ورزشی دشتی تخصیص یافت
بوشهر| ۵۵ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های ورزشی دشتی تخصیص یافت
فرماندار دشتی با بیان اینکه برای تکمیل پروژه‌های ورزشی ۵۵ میلیارد ریال تخصیص یافت گفت: خوابگاه، ورزشکاران و جایگاه ویژه استادیوم تختی شهر خورموج از جمله پروژه‌های دشتی است که هر کدام از این پروژه‌ها دارای ۵۰ درصد پیشرفت است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتی،عبدالله نادریامروز در بازدید از پروژههای ورزشی شهرستان دشتی با تاکید بر توسعه زیرساختهای ورزشی در دشتی اظهار داشت: تحقق مطالبات جوانان در ابعاد گوناگون از جمله طرحهای ورزشی در اولویت قرار دارد.

وی با تاکید بر تکمیل پروژههای نیمه تمام ورزشی افزود: خوابگاه ورزشکاران و جایگاه ویژه استادیوم تختی شهر خورموج روند اجرایی مطلوبی دارد که تکمیل این دو پروژه در اولویت قرار دارد.

فرماندار دشتی با بیان اینکه برای تکمیل این پروژهها ۵۵ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته استگفت: در حال حاضر پیشرفت فیزیکی هر کدام از این پروژهها ۵۰ درصد است.

نادری بیان کرد: جایگاه ویژه استادیوم تختی خورموج سالیان سال نیمه کاره رها شده بود که با تامین اعتبارات لازم تلاش داریم در هفته دولت تکمیل و بهره برداری برسد.

وی با بیان اینکه این پروژه در سه طبقه احداث شده است خاطر نشان کرد: خوابگاه ورزشکارانیکی از مطالبات اصلی ورزشکاران شهرستان دشتی است که به حمدالله با پیگیریهای فراوان این امر تحقق یافت و برای تکمیل این پروژه افزون بر ۳۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه میشود.

فرماندار دشتی بیان کرد: با وجود محدودیت اعتباری و مالی،در دهه فجر سال گذشته استادیوم شماره دو خورموج به بهرهبرداری رسید.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب