3:49:05 - پنج‌شنبه 28 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بوم گردی باعث توسعه گردشگری در دشتی شده است
بوم گردی باعث توسعه گردشگری در دشتی شده است
بوشهر-ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی استان بوشهر گفت: راه اندازی اقامتگاههای بوم گردی باعث حذب بیشتر توریست وگردشگردان داخلی و خارجی به این شهرستان شده است.

به گزارش ایرنا، حمید زارعی روز چهارشنبه در مراسم استقبال از گردشگران فرهنگی استان البرز در روستای بومگردی لاور ساحلی افزود: بخش ساحلی شهرستان دشتی که ۲۵ کیلومتر همسایگی با خلیج فارس دارد از نقاط بکر و مهم شهرستان محسوب می شود.
وی یادآورشد: ساحل زیبا، چشم انداز کوه و کلوت و چند اثر تاریخی و باستانی چون قلعه دختر بر جذابیت این منطقه افزوده است.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی ادامه داد: حضور گردشگران در روستاها علاوه بر ایجاد تعاملات فرهنگی، بستر مناسبی را برای رونق روستاها و نیز حفظ ارزش ها و سنن فراهم می کند.
وی اضافه کرد: خانه های بوم گردی نقش خود را در توسعه گردشگری ایفا می کنند و توانسته اند در همه زمینه های گردشگری از جمله تبلیغات، پذیرش، اسکان موفق عمل کنند.
زارعی تصریح کرد: بوم گردی روستایی با توجه به مشارکت اقتصادی افراد و تجمیع سرمایه های کوچک، مکانیزمی مؤثر و کارا در جهت توسعه صنعت گردشگری است.
وی یادآور شد: می توان با ایجاد تعاونی های گردشگری روستایی، علاوه بر ایجاد اشتغال برای روستاییان باعث ایجاد مهاجرت معکوس و سبب توسعه روستا شد.
۷۲۰۶/۶۰۴۵

خبر جدید  7550 میلیارد ریال کالای قاچاق دراستان بوشهر کشف شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب