13:31:17 - چهارشنبه 22 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیانیه گام دوم انقلاب فصل جدید تاریخ جمهوری اسلامی را رقم می‌زند
بیانیه گام دوم انقلاب فصل جدید تاریخ جمهوری اسلامی را رقم می‌زند
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بندر دیر، عبدالعزیز بحرانی صبح امروز در نشست تحلیل بیانیه گام دوم انقلاب و نقش دانشگاهیان در تحقق آن که در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز بندر دیّر برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران در حالی چهلمین سالگرد پیروزی خود را پشت سر گذاشت و قدم به دهه پنجم […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بندر دیر، عبدالعزیز بحرانی صبح امروز در نشست تحلیل بیانیه گام دوم انقلاب و نقش دانشگاهیان در تحقق آن که در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز بندر دیّر برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران در حالی چهلمین سالگرد پیروزی خود را پشت سر گذاشت و قدم به دهه پنجم حیات پربرکت خود نهاد که دشمنان مستکبرش گمانهای باطلی در سر داشتند.

وی افزود: دوستان انقلاب ایران در سراسر جهان امیدوارانه آن را در گذران چالشها و به دست آوردن پیشرفتهای خیرهکننده همواره سربلند دیدهاند در چنین نقطه عطفی رهبر حکیم و فرزانه انقلاب با صدور بیانیه گام دوم انقلاب برای ادامه این راه روشن به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه گذشته پرداختند.

خبر جدید  سپاهیان همواره خود قربانیان تروریست بوده‌اند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز بندر دیّر گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تجدید مطلعی است خطاب به جوانان بهویژه دانشجویان که بهمثابه منشوری برای دومین مرحله خودسازی، جامعهپردازی و تمدنسازی خواهد بود و فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی را رقم خواهد زد.

بحرانی تصریح کرد: پیشنهاد میکنم کتاب «شرحی بر بیانیه گام دوم انقلاب» در این مرکز دانشگاهی یا در همه واحدهای دانشگاهی کشور به دلیل اهمیت آن تدریس شود.

امامجمعه بندر دیّر نیز در این نشست با بیان اینکه جنگ امروز جنگ ارادههاست، یادآور شد: دشمن به این نتیجه رسیده،تا زمانی که باورهای سیاسی و مذهبی مردم و نسل جواندست نخورده باقی مانده، نمیتواند اراده ملت ما را بشکند؛ بنابراین به دنبال تضعیف باورها و اعتقادات ماست.

خبر جدید  تغذیه سالم در کنترل فشار خون بالا مؤثر است

حجتالاسلام سیدعلی حسینی بوشهری با بیان اینکه راه مقابله با هجمه فرهنگی دشمن، تقویت دانشگاههاست، یادآور شد:باید با برنامههای فرهنگی و مطابق با شرع، جوانان را جذب کنیم.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاهها میتوانند گام دوم انقلاب و مطالبه رهبری را برای مردم تبیین کنند و با نگاه به ۴۰ سال گذشته درخواهیم یافت که ایران اسلامی حرکت صحیح را آغاز کرده و باید در همین مسیر با قدرت و رویکرد انقلابی و جهادی به پیش رود.

خبر جدید  ۱۰ اثر ناملموس فرهنگی مرتبط با ماه رمضان در بوشهر ثبت شد

امامجمعه بندر دیّر افزود: ماه مبارک رمضان ماه عبودیت، بندگی و برگشتن به خدا است و در این ماه فرصتی نصیب انسان شده تا ظواهر و آلودگیهایی که متأثر از رفتارهای و تفکرات غلط در طول سال با انسان همراه و قرین شده را سوزانده و از بین ببرد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: بیانیه گام دوم انقلاب فصل جدید تاریخ جمهوری اسلامی را رقم می‌زند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب