18:21:02 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تامین کالاهای مورد نیاز مردم در ماه رمضان
تامین کالاهای مورد نیاز مردم در ماه رمضان
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اقدام آمریکا برای تحریم نفت ایران و لغو معافیت خریداران نفت گفت: ملت ما تسلیم این فشارها نخواهد شد.

تامین کالاهای مورد نیاز مردم در ماه رمضانبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، سیدحسین حسینی محمدی در نشست ستاد تنظیم بازار استان بوشهر افزود: این کالاها شامل شکر، گوشت مرغ گرم و منجمد، گوشت گوساله منجمد، برنج و روغن نباتی است که تامین و ذخیرهسازی شده و در ماه مبارک رمضان در بازار استان توزیع میشود.

وی اضافه کرد: درحال حاضر ۱۵ هزار تن گوشت مرغ، ۵ هزار تن گوشت مرغ منجمد،۵۰۰ تن شکر ذخیرهسازی شده که با همکاری اتحادیه اصناف در نمایشگاههای طرح ضیافت در شهرستانها توزیع میشود.

خبر جدید 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به کاهش قیمت پیاز، سیبزمینی و مرغ در استان خاطرنشان کرد: با تامین بخشی از نهادههای دامی مورد نیاز مرغداریها قیمت گوشت مرغ به حالت تعادل رسید و اکنون مرغ به قیمت هر کیلوگرم ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان در بازار عرضه میشود.

خبر جدید  افزایش سهمیه شکر تنظیم بازار استان بوشهر

وی از آغاز طرح نظارت بر بازار در ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود: بازرسان صنعت و معدن در اجرای این طرح کالاهای ضروری مردم در این ماه را ازجمله شیرینی و شکر، میوه، گوشت قرمز و سفید، اقلام لبنی، نان و برنج را در سراسر استان مورد پایش قرار میدهند و در صورت مشاهده گرانفروشی با متخلفان قاطعانه برخورد میکنند.


منبع :: http://boushehr.iribnews.ir

خبر جدید 
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب