16:37:56 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تحقق اهداف ایران در تولید و صنعت از مدارس آغاز می‌شود
تحقق اهداف ایران در تولید و صنعت از مدارس آغاز می‌شود
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، به مناسبت هفته مشاغل صبح امروز همایشیبا عنوان «زنگ صنعت درمدرسه» با حضور رئیس شرکت شهرکهای صنعتی شماره ۲ بوشهر،مدیران و معلمان سمای بوشهر برگزار شد. معاون آموزشعمومی و مهارتهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر در این همایش گفت:با حمایتهای اسماعیل عبداللهی دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، به مناسبت هفته مشاغل صبح امروز همایشیبا عنوان «زنگ صنعت درمدرسه» با حضور رئیس شرکت شهرکهای صنعتی شماره ۲ بوشهر،مدیران و معلمان سمای بوشهر برگزار شد.

معاون آموزشعمومی و مهارتهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر در این همایش گفت:با حمایتهای اسماعیل عبداللهی دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامیاستان بوشهر برای نخستینبار زنگ صنعت در مدارس سما بوشهر نواخته خواهد شد.

باقر کریمی افزود: در این باره تفاهمنامهای بین دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر و بخش صنعت این استان به امضا رسیده است.

خبر جدید  رفع چالش‌های دانشگاه با تدوین و اجرای ساختاری منظم، قانونمند و راهگشا

وی اضافه کرد: برای اینکه بتوانیم شعارهای انقلابی را به عمل تبدیل کنیم، راهی جز خواستن نداریم و خواستن یکی از مؤلفهها است.

معاون آموزش عمومی و مهارتهای واحد بوشهر تصریح کرد: باید پدیده صنعت را با توجه به نیازمان کشف و به اجرا درآوریم. نیاز به آموختن ما را به راهاندازی مدرسه وادار میکند.

کریمی با بیان اینکهاگر امروز میخواهیم استقلال داشته باشیم باید خودمان تولید کنیم، یادآور شد: نیاز به تولید و استقلال ما را به صنعت و تولید وامیدارد و برای رسیدن به هدف باید از مدارس آغاز کنیم و زنگ صنعت در مدرسه با این هدف طراحی شده است، امیدوارم بتوانیم این مسئله را به کمکمدیران، معلمانو دانشآموزان و جوانان که آینده کشور باید به دست آنان ساخته شود، به سرانجام برسانیم.

خبر جدید  اندیشه‌های امام راحل، مهم‌ترین منبع برای شناخت اهداف انقلاب

رئیس شرکت شهرکهای صنعتی شماره ۲ بوشهر نیز در این همایش متذکر شد:در سال ۱۳۸۴ وظایف اجرایی شهرکها و نواحی صنعتی به سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران سپرده شد و عملاً در این سال بودکه سازمانهای صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی فعالیت خود را اغاز کردند.

علیرضا رفعت تأکید کرد: آموزش کارآفرینی، آموزش مدیریتی و مهارتی، برگزاری تورهای صنعتی داخلی و خارجی، پرداخت تسهیلات، حمایت از نمایش تولیدات واحدهای صنعتی، حمایت از پایاننامههای دانشجویان، برگزاری دورههای آموزشی برای مدیران و کارکنان و … از جملهحمایتهایی است که توسط شرکت شهرکهای صنعتی از یک سرمایهگذار یا یک واحد تولیدی انجام میشود.

خبر جدید  برگزاری دوره‌های آموزشی ـ پژوهشی درآمدزایی غیرشهریه در سمای بوشهر

وی توضیح داد: با استقرار مشاوران حوزههای مختلف صنعت برای استفاده سرمایهگذار از خدمات مشاوره به راحتی یک صنعتگر میتواند اطلاعات مورد نیاز خود را با مراجعه به مراکز خدمات فناوری و کسب و کار تهیه کند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب