16:37:56 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تحقق اهداف ایران در تولید و صنعت از مدارس آغاز می‌شود
تحقق اهداف ایران در تولید و صنعت از مدارس آغاز می‌شود
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، به مناسبت هفته مشاغل صبح امروز همایشیبا عنوان «زنگ صنعت درمدرسه» با حضور رئیس شرکت شهرکهای صنعتی شماره ۲ بوشهر،مدیران و معلمان سمای بوشهر برگزار شد. معاون آموزشعمومی و مهارتهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر در این همایش گفت:با حمایتهای اسماعیل عبداللهی دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، به مناسبت هفته مشاغل صبح امروز همایشیبا عنوان «زنگ صنعت درمدرسه» با حضور رئیس شرکت شهرکهای صنعتی شماره ۲ بوشهر،مدیران و معلمان سمای بوشهر برگزار شد.

معاون آموزشعمومی و مهارتهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر در این همایش گفت:با حمایتهای اسماعیل عبداللهی دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامیاستان بوشهر برای نخستینبار زنگ صنعت در مدارس سما بوشهر نواخته خواهد شد.

باقر کریمی افزود: در این باره تفاهمنامهای بین دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر و بخش صنعت این استان به امضا رسیده است.

خبر جدید  بیانیه گام دوم انقلاب مطلعی برای رسیدن به تمدن اسلامی

وی اضافه کرد: برای اینکه بتوانیم شعارهای انقلابی را به عمل تبدیل کنیم، راهی جز خواستن نداریم و خواستن یکی از مؤلفهها است.

معاون آموزش عمومی و مهارتهای واحد بوشهر تصریح کرد: باید پدیده صنعت را با توجه به نیازمان کشف و به اجرا درآوریم. نیاز به آموختن ما را به راهاندازی مدرسه وادار میکند.

کریمی با بیان اینکهاگر امروز میخواهیم استقلال داشته باشیم باید خودمان تولید کنیم، یادآور شد: نیاز به تولید و استقلال ما را به صنعت و تولید وامیدارد و برای رسیدن به هدف باید از مدارس آغاز کنیم و زنگ صنعت در مدرسه با این هدف طراحی شده است، امیدوارم بتوانیم این مسئله را به کمکمدیران، معلمانو دانشآموزان و جوانان که آینده کشور باید به دست آنان ساخته شود، به سرانجام برسانیم.

خبر جدید  آشکارسازی ظرفیت‌های خفته دانشگاه برای برتری در رقابت‌ علمی کشور

رئیس شرکت شهرکهای صنعتی شماره ۲ بوشهر نیز در این همایش متذکر شد:در سال ۱۳۸۴ وظایف اجرایی شهرکها و نواحی صنعتی به سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران سپرده شد و عملاً در این سال بودکه سازمانهای صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی فعالیت خود را اغاز کردند.

علیرضا رفعت تأکید کرد: آموزش کارآفرینی، آموزش مدیریتی و مهارتی، برگزاری تورهای صنعتی داخلی و خارجی، پرداخت تسهیلات، حمایت از نمایش تولیدات واحدهای صنعتی، حمایت از پایاننامههای دانشجویان، برگزاری دورههای آموزشی برای مدیران و کارکنان و … از جملهحمایتهایی است که توسط شرکت شهرکهای صنعتی از یک سرمایهگذار یا یک واحد تولیدی انجام میشود.

خبر جدید  عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی شهروند افتخاری بوشهر شد

وی توضیح داد: با استقرار مشاوران حوزههای مختلف صنعت برای استفاده سرمایهگذار از خدمات مشاوره به راحتی یک صنعتگر میتواند اطلاعات مورد نیاز خود را با مراجعه به مراکز خدمات فناوری و کسب و کار تهیه کند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب