20:10:48 - دوشنبه 11 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تحویل یک میلیون و ۷۸۰ واحد مسکن مهر در کشور
تحویل یک میلیون و ۷۸۰ واحد مسکن مهر در کشور
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر گفت: جشنواره نشان محبت با هدف تقدیر از خیران چهارشنبه ۲۲ اسفند در بوشهر برگزار می‌شود.

تحویل یک میلیون و 780 واحد مسکن مهر در کشوربه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، احمد اصغری مهرآبادی در نشست شورای تامین مسکن استان بوشهر با اشاره به اینکه در دولت تدبیر و امید هر سال ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر تحویل مردم شده است خاطرنشان کرد: در ۵ سال گذشته یک میلیون و ۱۰۰ هزار واحد تکمیل و تحویل شده است.

وی با تاکید بر تسریع در تکمیل مسکنهای مهر استان بوشهر اضافه کرد: بر اساس برنامهریزی انجام شده مسکن مهر شهرهای استان بوشهر تا هفته دولت آینده تکمیل و تحویل میشود.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر ارائه راهکارهای لازم برای تامین تسهیلات بانکی طرح مسکن مهر گفت: تلاش میشود تسهیلات مورد نیاز برای تکمیل طرحها با تامین وثیقه لازم پرداخت شود.

خبر جدید  بسته حمایتی وزارت نفت برای توسعه زیرساخت‌های جنوب استان بوشهر

استاندار بوشهر نیز با بیان اینکه ۲۰ هزار واحد مسکن مهر در استان بوشهر در ۵ سال گذشته تکمیل شده است گفت: برای تکمیل واحدهای باقیمانده برنامهریزی شده که امیدواریم پرونده مسکن مهر سال آینده بسته شود.

عبدالکریم گراوند با اشاره به مشکلات بیمه و مالیات واحدهای تعاونی مسکن مهر تاکید کرد: مشکلات مردم در این بخش باید با تعامل مسئولان و تسهیل قوانین و مقررات برطرف شود.

وی تصریح کرد: بر اساس برنامهریزی انجام شده یکهزار واحد مسکن مهر بوشهر در هفته دولت سال آینده تکمیل و تحویل متقاضیان میشود و سال آینده باید جشن پایان ساخت مسکن مهر در استان برگزار شود.

استاندار بوشهر با تاکید بر حل مشکلات طرحهای آبرسانی، گازرسانی و برقرسانی در مجتمعهای مسکن مهر گفت: مشکلات مسکن مهر باید برطرف شود و هیچ بهانهای در این زمینه پذیرفتنی نیست.

خبر جدید  ارتقا واحد تولید پارازایلین مجتمع پتروشیمی نوری

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر نیز گفت: ۳۷ هزار و ۴۲۵ واحد مسکن مهر در شهرهای استان بوشهر اجرا شده که تاکنون ۳۱ هزار واحد آن تکمیل شده است.

فرزاد رستمی با بیان اینکه یکهزار واحد مسکن مهر در این استان آماده افتتاح است افزود: بر اساس برنامهریزی انجام شده، در سال آینده پرونده مسکن مهر استان بوشهر بسته شود.

وی با تاکید بر تعیین تکلیف ۲هزار و ۱۹۷ واحد مسکن مهر استان بوشهر یادآور شد: از این واحدها ۵۰۲ واحد مربوط به تعاونی جوانان خورموج است که مشکل قانونی دارد و ۴۹۸ واحد نیز متقاضی ندارد.

خبر جدید  آغاز برداشت غلات در گناوه

مدیرکل راه و شهرسازی استان با بیان اینکه مجتمع ۳۱۲ واحدی ولایت بوشهر با مشکل زیرساخت روبهرو است گفت: این واحدهای مسکونی برای نصب انشعاب برق با قیمت مورد نظر دارای مشکل هستند و دستگاههای خدماترسانی امکان ارائه انشعاب به قیمت گذشته را ندارند.

رستمی از اجرای شبکه فاضلاب در مسکن مهر ۶۶۰ واحدی بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: در این مجموعه ۵۱۶ واحد مسکونی مهر تکمیل شده و حدود ۴۰۰ خانوار در این منطقه ساکن شدهاند.

وی همچنین بر حل مشکل پمپاژ فاضلاب مسکن ۲۰۲ واحدی گناوه و نصب کنتور آب در مجتمع ۸۰ واحدی مسکن مهر برازجان تاکید کرد.


منبع :: http://boushehr.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب