0:29:31 - پنج‌شنبه 11 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تروریست خواندن سپاه انسجام ملی را تقویت کرد
تروریست خواندن سپاه انسجام ملی را تقویت کرد
بوشهر- ایرنا – استاندار بوشهرگفت: قرار دادن سپاه پاسداران درگروه ترویستی از سوی سران آمریکا انسجام و اتحاد ملی را در ایران تقویت کرد.

به گزارش ایرنا عبدالکریم گراوند روز چهارشنبه در نشست شورای اداری استان بوشهر افزود: هدف استکبار جهانی از این اقدام وقیحانه تضعیف سپاه، ایجاد تفرقه و انجام عملی برعلیه امنیت ملی ایران بود این درحالی است که آنها با تقویت انسجام و اتحاد بی سابقه همه افراد و گروه های سیاسی در کشور روبه رو شدند.
وی بیان کرد: دشمن باید بداند با این رفتارهای احمقانه و ادعاهای شرمانه نمی توانند مردم ایران را از نیرویی مانند سپاه پاسداران جدا کنند به خصوص درشرایطی که این نیرو در زمان حاضر مشغول خدمت رسانی به مردم سیل زده است.
استاندار بوشهر ادامه داد: باتوجه به اتحاد و همدلی که در اثراقدام وقیحانه اخیر استکبار جهانی در کشور رقم خورد ثابت کرد آنها شناخت درستی از جامعه ایران ندارند و وجود روحیه برادری و انسجام در میان ملت ایران زمینه شکست آنها را فراهم می کند.
وی تاکید کرد: سپاه یعنی امنیت ملی، یک نهاد قانونی حافظ انقلاب و اتفاقی که به دنبال این اقدام بی شرمانه سران استکبار رخ داد نشان داد آنها تنها با یک نیرو روبه رو نیستند بلکه با ۸۰ میلیون ایرانی که همگی سپاهی و پاسدارند روبه رو هستند.
گراوند ادامه داد: آمریکا با این اقدام خود به قوانین بین المللی پشت پا زد و به غیر از چند کشوری که خود را وامدار آنها می دانند همه دنیا نسبت به این اقدام واکنش نشان دادند.
وی یادآورشد: این یک بدعت جدید و خطرناکی است که یک نیروی رسمی کشوری که براساس قوانین و مقرارات کشورش تشکیل شده است را جزو گروه تروریستی معرفی شود و این اقدام یک روز سیاه برای آنان به شمار می رود.
وی ادامه داد:همه می دانند سپاه پرچمدار مبارزه با تروریسم است و یکی از افتخارات این نیرو شکست گروه های تروریستی که زائیده فکر استکبار جهانی و به دنبال حاکمیت درکشورهای منطقه بودند است.
استاندار بوشهر با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان رونق تولید گفت: در این شرایط حساس جنگ اقتصادی که دشمن برعلیه ایران اسلامی آغاز کرده باید جدی گرفته شود.
وی اضافه کرد: برای رسیدن به پیروزی در جنگ اقتصادی راهی به جز حمایت از رونق تولید و استفاده از همه ظرفیت ها برای توسعه اقتصادی وجود ندارد.
استاندار بوشهر اظهارداشت: تقویت زیرساختهای کشاورزی، صنعت و خدمات، با برنامه حرکت کردن در بخش تولید و استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان از جمله راه های رسیدن به پیشرفت است.
وی تاکید کرد: گره گشایی در مسائل اقتصادی، حمایت از رونق تولید و جهادی حرکت کردن در این بخش ضرورت است.
گراوند ادامه داد: باید قدر ملتی که هیچگاه نظام جمهوری اسلامی و دولتمردان را تنها نگذاشته اند را دانست و رضایت آنان را جلب کرد.
وی با اشاره به سفر رئیس جمهوری به استان بوشهر گفت: در این سفر یک هزار و ۶۶۹ میلیارد تومان اعتبار در بخش های مختلف به این استان اختصاص یافت که باید از این فرصت در راستای رفع مشکلات استان استفاده کرد.
گراوند افزود: مهمترین دستاورد سفرهیات دولت تشکیل کارگروه رفع آلایندگی در عسلویه است که رئیس جمهوری در اولین روز بعد از سفر دستور تشکیل آن را در هیات دولت داد و به زودی نخستین جلسه آن تشکیل می شود.
وی با اشاره به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان بر ضرورت تامین ارزاق مورد نیاز مردم در استان تاکید کرد.
استاندار بوشهر یادآورشد:۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار از سوی استانهای معین برای اصلاح و نوسازی شبکه های آبرسانی استان تخصیص یافته که نقش مهمی در اصلاح شبکه های آبرسانی دارد.
۶۰۴۷/۶۰۴۵

خبر جدید  بازیکنان اروند خرمشهر برابر شاهین شرافتمندانه بازی کردند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب