19:55:51 - یکشنبه 14 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تسریع در اجرای مصوبه کالاهای همراه ملوان
تسریع در اجرای مصوبه کالاهای همراه ملوان
استاندار بوشهر با اشاره به مصوبه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور مبنی بر آزاد شدن واردات ۱۰۰قلم کالای همراه ملوان، بر اجرایی شدن این مصوبه تاکید کرد.

تسریع در اجرای مصوبه کالاهای همراه ملوانبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست برنامهریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان بوشهر با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال رونق تولید گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز نقش مهمی در تسریع رونق تولید دارد.

وی بر استفاده از ظرفیتهای استان بوشهر در زمینه اقتصادی تاکید کرد و افزود: باید از این ظرفیت در جهت رونق تولید و مقابله با تحریمها استفاده کرد.

خبر جدید 

استاندار بوشهر با اشاره به مصوبه ستاد مبارزه با قاچاق کالا مبنی بر آزاد شدن ۱۰۰قلم کالای همراه ملوان بر اجرای آن در جهت بهبود معیشت ملوانان و ساحل نشینان تاکید کرد.

وی خواستار تحقق سهم استان بوشهر از وصول درآمدهای کالاهای ترخیصی ملوانی شد گفت: ۵۰درصد از این درآمدها سهم استان بوشهر است که باید برای وصول آن پیگیری لازم انجام شود.

خبر جدید  راه افتادن پویش «#مالک_مهربان» در استان بوشهر

گراوند با اشاره به طرح پلاککوبی و هویتدار کردن دامهای سبک و سنگین افزود: اجرای این طرح نقش مهمی در جلوگیری از قاچاق دام دارد که باید از ظرفیت دهیاریها و شوراهای اسلامی در اطلاع رسانی پلاککوبی دام استفاده کرد.

وی انتقال گندم خارج از شبکه را خلاف قانون دانست و تاکید کرد: در برداشت، حمل، تحویل گندم و پرداخت به موقع مبلغ گندم تحویلی به کشاورزان تسریع شود تا از بروز تخلف و قاچاق این محصول استراتژیک جلوگیری شود.

خبر جدید  توقیف ۴۰ هزار لیتر سوخت قاچاق از یک شناور در آب‌های استان بوشهر

استاندار بوشهر با اشاره به پیگیری صدور برگ سبز ترخیص کالای همراه ملوان گفت: اجرای این مهم باعث رضایتمندی مردم و جلوگیری از قاچاق کالا میشود.


منبع :: http://boushehr.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب