3:31:52 - چهارشنبه 13 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تشریح اهمیت منابع طبیعی در آیات و روایات
تشریح اهمیت منابع طبیعی در آیات و روایات
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بندر دیّر، به مناسبت هفته منابع طبیعی مراسمی با حضور عبدالعزیز بحرانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بندر دیّر، پرسنل دانشگاه و امیرحسن ابراهیمی رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دیّر وجمعی از دانشجویان در مجتمع آموزشی این واحد دانشگاهی برگزار شد. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بندر دیّر در حاشیه […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بندر دیّر، به مناسبت هفته منابع طبیعی مراسمی با حضور عبدالعزیز بحرانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بندر دیّر، پرسنل دانشگاه و امیرحسن ابراهیمی رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دیّر وجمعی از دانشجویان در مجتمع آموزشی این واحد دانشگاهی برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بندر دیّر در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آیات و روایات زیادی در اهمیت به منابع طبیعی درختکاری و رسیدگی به آن وجود دارد؛ تا آنجا که اگر کسی درختی را به ثمر برساند و آیندگان از آن بهرهمند شوند، ثواب این امر همواره جاری و ساری خواهد بود.

خبر جدید  هدف‌گذاری برای توسعه تحصیلات تکمیلی براساس سند نقشه جامع علمی

بحرانی با اشاره به اینکه منابع طبیعی حق همه مردم است، اضافه کرد: همه باید در مسئله حفظ محیط کوشا باشیم.

در ادامه این مراسم رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دیّر بیان کرد: در سال ۹۷ فعالیتهای بسیار خوبی در زمینه بیابانزدایی و کشت نهال در شهرستان انجام گرفته است؛ همچنین در قسمت خور خان به وسیله درختان حرا کارهایی انجام شده که در آینده شاهد منطقه گردشگری مناسبی خواهد شد.

خبر جدید  دانش‌آموز سما در جشنواره سراسری عکاسی افتخارآفرینی کرد

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب