13:51:16 - شنبه 27 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعاملات فرهنگی بوشهر و شیراز گسترش می یابد
تعاملات فرهنگی بوشهر و شیراز گسترش می یابد
بوشهر- ایرنا- رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: با توجه به پیشینه تاریخی شهرهای بوشهر و شیراز گسترش تعامل و تبادلات فرهنگی این دو شهر در دستور کار است.

به گزارش ایرنا، طاهره شمشیری روز شنبه در نشست با رئیس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای شهر شیراز افزود: بوشهر و شیراز دو استان همجوار هستند که از گذشته تعاملات فرهنگی تاثیرگذاری با یکدیگر داشتند.
وی بیان کرد: بوشهر و شیراز علاوه بر آنکه چهره های نام آوری دارند، هم اکنون نیز از وجود هنرمندان برجسته ای برخوردارهستند.
شمشیری ادامه داد: این دو شهر از ظرفیت های متعدد و متنوعی در حوزه فرهنگی و اجتماعی برخوردار هستند که می توانند به عنوان سفیران فرهنگی ارتباطات فرهنگی اجتماعی بین دو استان را تقویت کنند.
وی افزود: شورا و شهرداری بندر بوشهر برای تبادل طرح های فرهنگی مشترک با شورا و شهرداری شیراز از آمادگی کامل برخوردار است.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: برنامه های فرهنگی بین دو استان با توجه به قدمت تاریخی این دو شهر بیشتر از پیش برقرار شود.
احمد تنوری افزود: در این زمینه شورا و شهرداری شیراز مهیای بکارگیری ظرفیت های خود برای اجرا برنامه های مشترک با بوشهر است.
۶۰۴۳/۷۲۱۲

خبر جدید  آیین بزرگداشت هنرمند فقید آبادانی در بوشهر برگزار شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب