12:09:59 - سه‌شنبه 12 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تفاهم‌نامه سازمان سما و بانک رسالت برای اعطای وام به دانشجویان
تفاهم‌نامه سازمان سما و بانک رسالت برای اعطای وام به دانشجویان
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، باقر کریمی روز گذشته در جلسه انعقاد تفاهمنامه منعقدشده بین سازمان سما و بانک قرضالحسنه رسالت برای اعطای وام به دانشآموزان، دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: امکانات و ظرفیتهای به وجود آمده در دانشگاه آزاد اسلامی برای خدمترسانی به مردم است. خبر جدید  برپایی نمایشگاه […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، باقر کریمی روز گذشته در جلسه انعقاد تفاهمنامه منعقدشده بین سازمان سما و بانک قرضالحسنه رسالت برای اعطای وام به دانشآموزان، دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: امکانات و ظرفیتهای به وجود آمده در دانشگاه آزاد اسلامی برای خدمترسانی به مردم است.

خبر جدید  راه‌اندازی مدرسه عالی مهارت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج

وی تصریح کرد: با توجه به حضور ارزشمند دکتر ولایتی رئیس هیئت امنا،دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و علیرضا منظریتوکلی معاون آموزش عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد، شاهد موفقیت روزافزون این دانشگاه برای خدمترسانی به دانشآموزان و دانشجویان هستیم و انعقاد این تفاهمنامه با بانک رسالت نیز گام مؤثری برای تسهیل در امر پرداخت شهریه دانشجویان است.

خبر جدید  طرح آزمایشگاهی مدرس سمای بوشهر برگزیده شد

مدیرکل بانک قرضالحسنه رسالت استان بوشهر نیز در این جلسه از استقبال دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سمادر راستای ارائه تسهیلات توسط این بانک برای کمک به دانشجویان و دانشآموزان در پرداخت شهریه قدردانی کرد.

ابوطالب اسحاقی افزود: بانک قرضالحسنه رسالت تنها بانک قرضالحسنه در ایران بوده که در راستای کمک به مردم افتتاح شده است.

خبر جدید  راهکارهای دانشگاه آزاد اسلامی برای افزایش اشتغال جوانان

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب