8:49:36 - دوشنبه 11 نوامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه خلیج فارس و پژوهشگاه علوم قطبی ایتالیا منعقد شد
تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه خلیج فارس و پژوهشگاه علوم قطبی ایتالیا منعقد شد
تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه خلیج فارس بوشهر و پژوهشگاه علوم قطبی ایتالیا به منظور توسعه روابط بین المللی منعقد شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشگاه خلیج فارس بوشهر و پژوهشگاه علوم قطبی ایتالیا به منظور توسعه روابط بین المللی خود با یکدیگر تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
آرش خسروی، مدیر امور بین الملل و دانشجویان غیرایرانی دانشگاه خلیج فارس بوشهر در این خصوص گفت: تفاهم‌نامه امضا شده در زمینه سنجش از راه دور دریایی، علوم راداری و پردازش تصاویر راداری و سایر زمینه‌های مورد علاقه طرفین است و محققین دو دانشگاه بصورت مشترک بر روی محیط زیست و علوم جوی خلیج فارس به مطالعه خواهند پرداخت.

خبر جدید  پنجمین گشت کاوشگر خلیج فارس در آب‌های جنوب کشور امروز آغاز می‌شود

خسروی اظهار کرد: تفاهم‌نامه مورد اشاره دارای مفادی از جمله تبادل استاد و دانشجو، پروژه‌های پژوهشی مشترک، برگزاری رویداد‌های بین المللی مشترک و مشارکت در امر آموزش و پژوهش است که به موجب آن در سال جاری پژوهشگران این پژوهشگاه برای اقامت چند ماهه و انجام مطالعات مشترک و مشاوره در پایان نامه‌های تحصیلات تکمیلی به دانشگاه خلیج فارس عزیمت خواهند کرد و همچنین اقدام مشترک در برنامه تبادل اراسموس پلاس اروپا در دستور کار همکاری دوجانبه قرار دارد.   لازم به ذکر است که پیش‌تر نیز تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه خلیج فارس بوشهر و پژوهشگاه علوم جوی و آب و هوای ایتالیا به امضا رسیده بود.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  حبیبى، سرپرست پارک علم و فناوری خلیج فارس شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب