21:02:06 - شنبه 1 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تقویت فعالیت‌های آموزشی در استان بوشهر نیازمند افزایش مشارکت است
تقویت فعالیت‌های آموزشی در استان بوشهر نیازمند افزایش مشارکت است
بوشهر – سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: تقویت فعالیت‌های آموزشی در استان بوشهر نیازمند افزایش مشارکت است.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامحسین حسینی ظهر شنبه در نشست بررسی وضعیت مدارس تحت پوشش مؤسسه راهیان کوثر سپاه، دغدغه مندی این مؤسسه نسبت به امر تعلیم و تربیت با چارچوب تعیین شده را قابل تحسین دانست و اظهار داشت: این نوع همکاری‌ها تداعی گر نقش سعادت قدیم است که همه اقشار دست به دست هم دادند تا آموزش و پرورش بتواند از شرایط حساس آن زمان عبور کند.

خبر جدید  پذیرش در حوزه علمیه خواهران استان بوشهر آغاز شد

حسینی ادامه داد: مؤسسه راهیان کوثر با اعلام دوره تحصیلی برای دریافت شناسه فعالیت و مجوز باید اقدام کند و در این زمینه، آموزش و پرورش استان همراهی لازم را خواهد داشت.

وی به ۳۲ نیروی آموزش دیده توسط مؤسسه راهیان کوثر اشاره کرد و تصریح کرد: نفرات آموزش دیده توسط این مؤسسه باید در دوره‌های بدو خدمت معلمین از طریق ضمن خدمت شرکت کنند تا آمادگی بیشتری برای کار آموزشی و پرورشی داشته باشند.

خبر جدید  صنایع مستقر در بوشهر نگاه ویژه‌ای به محیط پیرامونی داشته باشند

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به سیاست واگذاری بسته‌های حمایتی تصریح کرد: در هر منطقه‌ای که آموزش و پرورش توجیه راه اندازی مدرسه با توجه به تأمین نیرو، منابع و تجهیزات به سبک دولتی را نداشته باشد در راستای واگذاری بسته‌های حمایتی از کارآفرینان حقیقی و حقوقی به صورت بخش خصوصی استفاده خواهد کرد.

کد خبر ۴۶۳۱۰۸۳


منبع :: تقویت فعالیت‌های آموزشی در استان بوشهر نیازمند افزایش مشارکت است

خبر جدید  دستورالعمل مراسم محرم در استان بوشهر اعلام شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب