4:16:59 - سه‌شنبه 30 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ثبت نام از بنگاه‌های اقتصادی در طرح ملی توانمندسازی
ثبت نام از بنگاه‌های اقتصادی در طرح ملی توانمندسازی
استاندار بوشهر گفت: حمایت از تولیدات استانی با هدف رونق تولید در استان را در دستور کار داریم و معتقدیم ظرفیت های خالی بسیاری برای رونق تولید و افزایش اشتغال در استان بوشهر وجود دارد.

ثبت نام از بنگاههای اقتصادی در طرح ملی توانمندسازیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، یونس صالحی افزود: مرحله اول طرح ملی توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار (تاپ)، با هدف افزایش بهرهوری در بخش تولید، صنعت، خدمات وگسترش فعالیتهای تحقیق و توسعه در بنگاههای اقتصادی آغاز شده است.

وی افزود: صاحبان این بنگاهها میتوانند با مراجعه به نشانی اینترنتی http://top.mimt.gov.ir یا http://top.mimt.gov.ir نیازهای پژوهشی و فناورانه خود را ثبت کنند.

خبر جدید  تمامی اصناف غیر از ۱۱ گروه از ۲۳ فروردین آغازبه‌کار می‌کنند

رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خاطرنشان کرد: این طرح جهت استفاده از توانمندی نیروهای متخصص و نخبه دانشگاهها در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری و نیز دانشآموختگان مشمول سربازی در بنگاههای اقتصادی است.

وی تصریح کرد: مزایای این طرح برای بنگاه اقتصادی تامین نیروی متخصص نخبه، کاهش هزینه تحقیق و پژوهش، افزایش بهرهوری و توسعه دانش بنیان و برای دانشگاهیان آشنایی با فعالیتهای اقتصادی و کسب مهارت است.


منبع :: http://boushehr.iribnews.ir

خبر جدید  پالایشگاه فاز 14 در مسیر راه اندازی
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب