12:33:25 - سه‌شنبه 30 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جایگاه خلیج فارس در مدارس استان بوشهر تبیین شود
جایگاه خلیج فارس در مدارس استان بوشهر تبیین شود
استاندار بوشهر با گرامیداشت روز ملی خلیج فارس گفت: آموزش و پرورش استان بوشهر برای تبیین جایگاه خلیج فارس در بین دانش آموزان رسالت و وظیفه مهمی دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند صبح امروز در مراسم نواخته شدن زگ روز ملی خلیج فارس مدرسه مصلینژاد بوشهر با تبریک این روز با بیان اینکه خلیج فارس نامی ماندگار در تاریخ جهان است اظهار داشت: بدون شک نامگذاری یک روز در تاریخ یک کشور دلائل مهم و ارزشمندی داشته و روز ملی خلیج فارس هم از این قاعده مستثنی نیست.

وی ، روز ملی خلیج فارس را نشان از تاریخ سربلندی مردم ساحل نشین دانست و افزود: در تمام طول تاریخ با پشتوانه مردمی، دشمنان این کشور سرافکنده منطقه خلیج فارس را ترک کردند.

استاندار بوشهر روز ملی خلیج فارس را متعلق به همه ملت ایران دانست و تصریح کرد: افتخار داریم نه تنها در استانهای جنوبی بلکه در سراسر ایران اسلامی، روز ملی خلیج فارس را با افتخار گرامی بداریم.

گراوند، گرامیداشت روز ملی خلیج فارس را نشان از سربلندی ملت ایران دانست و تاکید کرد: گرامیداشتها نشان از عزتمندی و سربلندی ملت ایران است و خوشحالیم که امروز به مناسبت روز ملی خلیج فارس، در کنار آبهای نیلگون خلیج فارس این روز را گرامی میداریم.

وی با تاکید بر تبیین جایگاه خلیج فارس در مدارس و دانشگاهها بیان کرد: آموزش و پرورش این رسالت را دارد که این فرهنگ و ایثار و پیشینه پرافتخار خلیج فارس را به مردم و دانش آموزان تبیین کند.

استاندار بوشهر با بیان اینکه فرهنگ مقاومت و ایثار مردم بوشهر در همه مقاطع تاریخی ثبت است گفت:تاریخ پرشکوه مقاومت و ایثار مردم بوشهر همواره زبانزد و در تمامی تاریخی در مقابله با متجاوزان و دشمنان ثبت است.

در این مراسم زنگ روز ملی خلیج فارس توسط یکی از دانش آموزان مدرسه فرزانگان مصلینژاد بوشهر نواخته شد.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب