0:51:43 - جمعه 7 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جذب کمک‌های مردمی کمیته امداد در استان بوشهر ۸۳ درصد افزایش یافت
جذب کمک‌های مردمی کمیته امداد در استان بوشهر ۸۳ درصد افزایش یافت
بوشهر – مدیرکل کمیته امداد بوشهر میزان کمک‌های جمع‌آوری شده در رمضان گذشته را ۱۲ میلیارد تومان و مجموع کمک‌های جمع‌آوری شده در ماه مبارک رمضان مسال را ۲۲ میلیارد تومان عنوان کرد.

احمد لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مردم استان بوشهر همواره در انجام امور خیرخواهانه و کمک به نیازمندان و مستمندان مشارکت خوبی داشته‌اند و در این زمینه پیشتاز هستند.

وی به اجرای طرح‌های مختلف کمیته امداد در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و ادامه داد: در ماه مبارک رمضان امسال شاهد افزایش قابل توجه جذب کمک‌های مردمی بوده‌ایم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر میزان کمک‌های جمع‌آوری شده در رمضان گذشته را ۱۲ میلیارد تومان و مجموع کمک‌های جمع‌آوری شده در ماه مبارک رمضان امسال را ۲۲ میلیارد تومان عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه این کمک‌ها در قالب اطعام نیازمندان و ایتام بی‌بضاعت، تأمین سبد کالا، سرکشی از خانواده مستمندان، رفع نیاز خانواده‌ها و زکات فطره بوده است افزود: در زمینه زکات شاهد افزایش ۱۰۰ درصدی بوده‌ایم.

لطفی با اشاره به توزیع هشت هزار سبد کالا بین نیازمندان و مددجویان استان بوشهر در ایام ماه مبارک رمضان خاطرنشان کرد: پنج هزار پرس غذای گرم نیز بیان نیازمندان توزیع شد.

کد خبر ۴۶۳۴۱۱۹


منبع :: جذب کمک‌های مردمی کمیته امداد در استان بوشهر ۸۳ درصد افزایش یافت

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  توزیع کالا با قیمت مصوب انجام شود

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب