19:58:30 - شنبه 30 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جذب گردشگران خارجی و داخلی با اجرای طرح توریسم ۲۰۲۲ بوشهر
جذب گردشگران خارجی و داخلی با اجرای طرح توریسم ۲۰۲۲ بوشهر
به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا ازاستانداری بوشهر، مهرداد ستوده صبح امروز در نشست ستاد تسهیلات سفر استان بوشهر با تأکید بر افزایش رضایتمندی گردشگران نوروزی اظهار کرد: برای فراهم کردن آرامش و آسایش گردشگران همه امکانات لازم در بخشهای مختلف بهکارگیری شده و خدمات شهرداران و اعضای ستاد تسهیل خدمات سفر در این عرصه […]

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا ازاستانداری بوشهر، مهرداد ستوده صبح امروز در نشست ستاد تسهیلات سفر استان بوشهر با تأکید بر افزایش رضایتمندی گردشگران نوروزی اظهار کرد: برای فراهم کردن آرامش و آسایش گردشگران همه امکانات لازم در بخشهای مختلف بهکارگیری شده و خدمات شهرداران و اعضای ستاد تسهیل خدمات سفر در این عرصه ستودنی است.

وی با بیان اینکه زمینه آرامش و آسایش مسافران در ایام تعطیلات نوروزی در استان بوشهر فراهم است، اضافه کرد: با توسعه زیرساختها رضایت نسبی گردشگران نوروزی در استان بوشهر فراهم شده است.

خبر جدید  ۶ خدمه موتور لنج باری در نزدیکی بندر دیر نجات یافتند

معاون امور عمرانی استاندار بوشهربا بیان اینکه اسکان رفاه مسافران در تمامی نقاط ساحلی، شهری و روستایی استان بوشهر مورد توجه ویژه قرار دارد، عنوان کرد: در راستای ایجاد نشاط اجتماعی در ایام نوروز، جشنوارهها و برنامههای مهمی در شهرها و روستاهای استان بوشهر از جمله موسیقی محلی، خیامخوانی، آیینهای بومی،محلی و نمایشگاههای مختلف راهاندازی شده است.

خبر جدید 

ستوده با بیان اینکه تردد مسافران نوروزی در محورهای استان بوشهر امسال بیش از نوروز گذشته است، افزود: از۲۸اسفندماه تاکنون بیش از۷میلیون خودرو در محورهای مواصلاتی استان بوشهر تردد کردهاند.

وی یادآور شد: با وجود شرایط نامساعد جوی اعم از بارش باران، ریزش کوه و آبگرفتگی جاده و معابر تاکنونهیچ مشکلی در استان بوشهر ثبت نشده که نشان از هماهنگیهای لازم بین مسئولان دستاندرکار سفرهای نوروزی است.

خبر جدید 

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر، اجرای توریسم ۲۰۲۲را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: با توریسم بوشهر۲۰۲۲طرحهای مهم گردشگری در شهرها و روستاهای این استان اجراو زمینه رفاه و آسایش مسافران و گردشگران فراهم شد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب