خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
19/05/28 21:35
شناسه خبر : 40595

جزئیات تشکیل شورای فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌های بوشهر

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، حجتالاسلام والمسلمین سیدمرتضی حسینی صبح امروز در نشست شورای فعالیتهای قرآن و عترت دانشگاههای استان بوشهر گفت: با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری درباره آموزش قرآنوضرورت ترویج معارف اهل بیت(ع) در جامعه، شورای فعالیتهای قرآن و عترت دانشگاههای استان بوشهرتشکیل و بهمنظور برگزاری برنامههایی هدفمند، مشترک، استانی […] ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، حجتالاسلام والمسلمین سیدمرتضی حسینی صبح امروز در نشست شورای فعالیتهای قرآن و عترت دانشگاههای استان بوشهر گفت: با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری درباره آموزش قرآنوضرورت ترویج معارف اهل بیت(ع) در جامعه، شورای فعالیتهای قرآن و عترت دانشگاههای استان بوشهرتشکیل و بهمنظور برگزاری برنامههایی هدفمند، مشترک، استانی و همافزایی بیشتر میان دانشگاهها، فعالیتهای استانی این شورا توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب و ابلاغ شد.

خبر جدید  برپایی غرفه‌ کتاب در دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر

وی با اشاره بهاهداف تشکیل شورای فعالیتهای قرآن و عترت دانشگاههای استان بوشهرخاطرنشان کرد: بسترسازی برای تحقق روزافزون منویات رهبر معظم انقلاب در آموزش، انس، فهم و عمل به آموزههای قرآن کریم، نهضت تفسیر، شناسایی امکانات و ظرفیتهای دانشگاههای استان بوشهر و شکوفایی هرچه بیشتر استعدادها در حوزه قرآن و عترت، هماهنگی، انسجام میان دستگاهی، افزایش انگیزه برای فعالیت گستردهتر فعالان قرآنی و گسترش اثربخشی طرحهای قرآنی از اهداف مدنظر این شوراست.

خبر جدید  حل مشکل نظام‌وظیفه دانشجویان دریانوردی دانشگاه آزاد خارگ

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تأکید بر اینکه کمبودهایی در حوزه مباحث قرآنی در فضای اجتماعی بهویژه دانشگاه احساس میشود، عنوان کرد: قرائت،تفهیم آموزههای قرآن کریم و تدبر در آنیک مسئله مهم و حیاتی است.

حسینی با بیان اینکه فعالیتهای شورای فعالیتهای قرآن و عترت دانشگاههای استان بوشهردخل و تصرفی در برنامههای داخلی مراکز آموزشی ندارد، عنوان کرد: برنامههای این شورا زیربنایی بوده وبا جامعه هدف استاد و دانشجو و با محتوایی براساس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تدوین و برنامهریزی خواهد شد.

خبر جدید  تشریح اهمیت فضای سایبری و تبادل اطلاعات در پالایشگاه‌های پارس‌جنوبی

وی با بیاناینکه در این راستا برنامههای ویژه استانی باید طراحی و اجرا شود، متذکر شد: باید برنامههای منسجم، عمومی، جذاب، گیرا و ارزشی در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: جزئیات تشکیل شورای فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌های بوشهر

0/5 (0 نقد و بررسی)