20:06:45 - سه‌شنبه 19 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جزئیات تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی خورموج و تبلیغات اسلامی
جزئیات تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی خورموج و تبلیغات اسلامی
اشکان معصومی در حاشیه جلسه انعقاد تفاهمنامه همکاری فرهنگی و دینی میان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج(دشتی) و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دشتی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در خورموج اظهار کرد: این تفاهمنامه در راستای توسعه فعالیتهای دینی، فرهنگی و استفاده از ظرفیتها و توانمندیهای دانشجویان در عرصه تربیتی و دینی، منعقد شد. […]

اشکان معصومی در حاشیه جلسه انعقاد تفاهمنامه همکاری فرهنگی و دینی میان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج(دشتی) و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دشتی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در خورموج اظهار کرد: این تفاهمنامه در راستای توسعه فعالیتهای دینی، فرهنگی و استفاده از ظرفیتها و توانمندیهای دانشجویان در عرصه تربیتی و دینی، منعقد شد.

خبر جدید  راهکارهای دانشگاه آزاد اسلامی برای افزایش اشتغال جوانان

وی اضافه کرد: برگزاری کرسی تلاوت ویژه دانشجویان و فراهمکردن بستر برگزاری گفتمان دینی در دانشگاه و شهرستان از مفاد این تفاهمنامه است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج(دشتی)تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی و اداره تبلیغات اسلامی در برگزاری کاروانهای قرآنیو سخنرانی برنامههای دینی، انقلابی و کارگاههای آموزشی روخوانی و تجوید قرآن دانشگاه آزاد اسلامی و تبلیغات اسلامی همکاری خواهند کرد.

خبر جدید  آئین معنوی اعتکاف در 180 مسجد استان بوشهر برگزار می شود

معصومی عنوان کرد: با مشارکت اداره تبلیغات اسلامی برنامههای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی با حضور استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج(دشتی) برگزار میشود.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب