5:17:23 - جمعه 26 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جستجوی چهار مفقودی لنج غرق شده درخلیج فارس وارد سومین روز شد
جستجوی چهار مفقودی لنج غرق شده درخلیج فارس وارد سومین روز شد
بوشهر- ایرنا – رئیس اداره حفاظت و ایمنی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: جستجوها برای نجات چهار خدمه لنج غرق شده در آب های سرزمینی خلیج فارس وارد سومین روز خود شد.

احسان گلستانی پنجشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: در سومین روز عملیات جستجو شناور ناجی ۱۸ اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر و همچنین بالگرد نیروی دریایی سپاه مشارکت دارند.
وی یادآورشد: این عملیات حدفاصل عسلویه تا جزیره لاوان در محدوده بسیار وسیعی انجام شده با این وجود تاکنون خبری از چهار خدمه لنج غرق شده نیست.
رئیس اداره حفاظت و ایمنی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات جستجو تا زمان اطلاع از وضعیت چهار خدمه لنج غرق شده ادامه می یابد.
گلستانی یادآورشد: روز سه شنبه هفته جاری خبر غرق شدن شناور یادشده از طریق یک فروند قایق صیادی اطلاع رسانی شد که بلافاصله شناور ناجی ۱۸ از بندر عسلویه به محل حادثه اعزام شد.
وی ادامه داد: بدلیل مواج و طوفانی بودن دریا شناور ناجی ۱۸ لنج غرق شده را با فاصله زیاد از موقعیت واژگونی پیدا کرد و ۲ نفر از خدمه در شرایط جسمانی نامساعد را از روی بدنه آن نجات داد.
رئیس اداره حفاظت و ایمنی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اظهارداشت: این لنج دارای شش سرنشین بوده که چهار نفر از آنها هنگام واژگونی در دریا سقوط کرده و خبری از آنها نیست.
وی گفت: لنج چوبی یادشده در ۵۰ مایلی دریایی (حدود ۹۲ کیلومتری) ساحل عسلویه غرق شده است.
گلستانی افزود: لنج غرق شده از دبی عازم بندر نخل تقی بود و در نزدیکی سکوهای نفتی بر اثر طوفانی شدن دریا غرق شد.
۷۲۱۲/۶۰۴۵

خبر جدید  جشنواره استانی تئاتر خلیج فارس دربندردیر آغاز شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب