21:35:28 - چهارشنبه 11 نوامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حبیبى، سرپرست پارک علم و فناوری خلیج فارس شد
حبیبى، سرپرست پارک علم و فناوری خلیج فارس شد
عضو هیئت علمی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه خلیج فارس، به عنوان سرپرست پارک علم و فناوری خلیج فارس استان بوشهر منصوب شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزارى دانشجو، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی حسن حبیبی، عضو هیات علمی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه خلیج فارس را به عنوان سرپرست پارک علم و فناوری خلیج فارس استان بوشهر منصوب کرد.

در این حکم آمده است:
 جناب آقای دکتر حسن حبیبی با سلام و احترام
  بر اساس پیشنهاد معاون محترم پژوهش و فناوری به موجب این حکم جناب عالی به سمت سرپرست پارک علم و فناوری خلیج فارس (بوشهر) منصوب می‌شوید.   

امید است با تدبیر جناب عالی و تعامل موثر با مدیریت استان و دانشگاه‌های بزرگ منطقه برنامه‌های جاری پارک تداوم یافته و شرایط لازم برای رشد و توسعه کمی و کیفی پارک در عرصه‌های کالبدی و محتوایی و نقش آفرینی هرچه بیشتر در زیست بوم کارآفرینی و نوآوری فرآهم آمده و جایگاه پارک علم و فناوری خلیج فارس در برنامه‌های توسعه‌ای منطقه ارتقا یابد. 

   با توکل به خداوند سبحان و پیروی از آموزه‌های اسلامی و مبانی علمی ماموریت‌ها و وظایف محوله را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های مصوب دولت تدبیر و امید و طرح‌های پیشنهادی به مجلس محترم شورای  اسلامی اجرا و با جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران در مراکز دولتی و خصوصی حوزه فناوری نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمایید.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  مهلت ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی دانشگاه خلیج فارس تمدید شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب