12:28:04 - دوشنبه 29 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حمایت از تولید کنندگان با هدف رونق تولید در اولویت برنامه‌های استان بوشهر است
حمایت از تولید کنندگان با هدف رونق تولید در اولویت برنامه‌های استان بوشهر است
استاندار بوشهر با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های استانی در راستای افزایش تولید گفت: حمایت از تولیدکنندگان با هدف رونق تولید در اولویت برنامه‌های استان بوشهر است.

یه گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند صبح امروز در نشست با مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشور با تبر یک هفته کار و کارگر اظهار داشت: باید در سال رونق تولید در مسیر کمک به کارگران گامهای بیشتری برداریم تا ضمن رونق تولید، کمک بزرگی هم به اقتصاد کشور کرده باشیم.

وی بیان کرد: بانک توسعه تعاون هم در مسیر کمک به تولید و اشتغال در استان گامهای خوبی برداشته است و در زمینه تسهیلات اشتغال روستایی عملکرد مثبتی داشته و این روند باید تداوم داشته باشد.

استاندار بوشهر با اشاره به عملکرد خوب استان بوشهر در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی خاطرنشان کرد: در استان بوشهر در بخش تسهیلات اشتغال روستایی هدررفت منابع کمتر از یک درصد بوده است.

گراوند با اشاره به ظرفیت استان بوشهر در زمینه تولید محصولات گلخانهای افزود: در سال گذشته ۱۰۲ هکتار طرح گلخانهای در استان بوشهر اجرا کردیم و با این اقدام رتبه استان از ۲۲ به ۴ ارتقا یافته است.

وی با بیان اینکه از عملکرد مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر رضایت دارم خاطر نشان کرد: ضرورت حمایت از تولیدات استانی با هدف رونق تولید در استان را در دستور کار داریم و معتقدیم ظرفیتهای خالی برای کار در استان بوشهر وجود دارد.

استاندار بوشهر گفت: استان بوشهر در زمینه کشاورزی و شیلات ظرفیت تولید و درآمدزایی بسیار مطلوبی دارد و میتوان با حمایت از این بخش علاوه بر رونق تولید، حجم صادرات محصولات استان را هم افزایش داد.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشور هم در این نشست گفت: بانک توسعه تعاون استان بوشهر در سال گذشته ۲۳۸ میلیارد تومان تسهیلات در بخشهای مختلف پرداخت کرده است و تلاش داریم امسال ۳۰ درصد به این رقم اضافه شود.

مهدیان بیان کرد: بانک توسعه تعاون در استان بوشهر ۱۰ شعبه و یک باجه دارد و با ۸۰ نفر نیروی انسانی خدمات مختلف بانکی را به متقاضیان ارائه میدهد.

وی تصریح کرد: هر قدر منابع بانکی از سوی استان به بانک توسعه تعاون تقویت شود شرایط برای پرداخت تسهیلات آسانتر شده و میزان پرداختی افزایش مییابد.

مهدیان با بیان اینکه بانک توسعه تعاون آماده همکاری با مدیریت استان برای رونق تولید در بخشهای مختلف کشاورزی و صنعت است، اظهار داشت: به مناسبت هفته کارگر با هماهنگی استاندار به ۳۰ نفر از کارگران استان بوشهر تسهیلات قرض الحسنه ۵ میلیون تومانی با نرخ ۴ درصد پرداخت میشود.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب