20:19:32 - یکشنبه 7 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خلیج فارس تا پایان هفته مواج است
خلیج فارس تا پایان هفته مواج است
بوشهر-ایرنا-کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با بروز ناپایداری های جوی خلیج فارس تا پایان هفته جاری مواج و متلاطم است.

پیام مساعدی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این مدت در ساعت هایی از روز علاوه بر افزایش ابر، بارش پراکنده باران، رگبار همراه با رعد و برق و وزش تندباد لحظه ای در برخی نقاط استان پیش بینی می شود.
وی بیان کرد: با وقوع تندباد لحظه ای ارتفاع موج دریا افزایش یافته و خلیج فارس مواج و متلاطم می شود.
مساعدی ادامه داد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر قسمتی ابری تا نیمه ابری و در برخی ساعات تمام ابری همراه با بارش پراکنده باران، گاهی رگبار پراکنده باران، رعد و برق و وزش تندباد لحظه ای پیش بینی شده است.
وی گفت: در این مدت جهت وزش باد متغیر بطور غالب جنوب شرقی تا شمال شرقی با سرعت ۱۰ تا ۳۴ کیلومتر در ساعت، در هنگام وزش تند باد بیش از ۵۰ کیلومتر در ساعت و از فردا به تدریج شمال غربی با سرعت ۱۰ تا ۳۶ کیلومتر در ساعت پیش بینی می شود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: برای ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر و در هنگام وزش تندباد بیش از ۱۵۰ سانتیمتر پیش بینی شده است.
وی گفت: فردا در بندر بوشهر جزر اول دریا ساعت ۰۳:۴۰ بامداد، مد اول دریا ساعت ۰۹:۵۵ ، جزردوم ساعت ۱۶:۲۳ و مد دوم دریا در ساعت ۲۲:۳۰ خواهد بود.
۷۲۱۲/۶۰۴۵

خبر جدید  طرح تاپ برای افزایش تولید واشتغال اجرا می شود


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب