19:51:50 - دوشنبه 18 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانشگاهیان نقش تأثیرگذاری در پیشبرد اهداف نظام دارند
دانشگاهیان نقش تأثیرگذاری در پیشبرد اهداف نظام دارند
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، اسماعیل عبداللهی عصر امروز در نشست صمیمی کارکنان و اعضای هیئترئیسه دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر که به مناسبت ایام پایانی سال برگزار شد، گفت:از تلاش کارکنان در پیشبرد اهداف علمی و فرهنگی مجموعهدانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر در طول سال قدردانی میکنم. وی با تأکید بر اینکه کارکنان […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، اسماعیل عبداللهی عصر امروز در نشست صمیمی کارکنان و اعضای هیئترئیسه دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر که به مناسبت ایام پایانی سال برگزار شد، گفت:از تلاش کارکنان در پیشبرد اهداف علمی و فرهنگی مجموعهدانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر در طول سال قدردانی میکنم.

وی با تأکید بر اینکه کارکنان سرمایههای دانشگاه هستند و میتوان با تلاش و پشتکار در مواجهه با توطئههای دشمنان پیروز شد، گفت: ایفای نقش دانشگاهیان و آحاد مردم در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بسیار ارزنده است.

خبر جدید  راه‌اندازی مدارس تخصصی ورزش از رویکردهای سمای بوشهر است

عبداللهیبا تأکید بر عمل به منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب در مقوله پیشرفت علم و پژوهش، دانشگاهیان را مغز جامعه خواند و گفت: در وضعیت و سیاستگذاری جدید دانشگاه، علاوه بر افتخار به گذشته نباید در گذشته ماند و باید با ارائه و اجرای طرحهای تحولگرا برای پیشرفت و آینده دانشگاه برنامهریزی و مدیریت کرد.

خبر جدید  اعتبار 147 میلیارد ریالی برای پروژه قطعه دوم راه ساحلی بندر ریگ به گناوه

وی با بیان اینکه نگاه تحولگرا باید دانشبنیان، استفاده از ظرفیتهای موجود و نگاه مردمی و انقلابی باشد، اظهار کرد: دانشگاه مرکز تربیت نیروهای کارآمد و فعال در اجتماع است؛ بنابراین انتظار جامعه از خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی متفاوت بوده و بر همین اساس باید به وظایف خود مسئولانهتر عمل کنیم و درعینحال در برابر عملکرد خود پاسخگو باشیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با بیان اینکه دانشگاه خانه دوم تمام کارکنانی است که مسئولیت اجرایی این دانشگاه را بر عهده دارند، گفت: بخش عظیمی از اوقات ما در دانشگاه برای انجام امور گذرانده میشود پس باید سعی کنیم با دلسوزی، همدلی، در فضایی صمیمی فعالیت کنیم و در همه امور تکریم اربابرجوع، صداقت، امانتداری، صرفهجویی در مصرف و وجدان کاری در سرلوحه کارهایمان قرار گیرد.

خبر جدید  700 استاد دانشگاه در اردوی راهیان نور دریایی حضور دارند

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب