13:01:55 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانشگاه آزاد اسلامی با شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر همکاری می‌کند
دانشگاه آزاد اسلامی با شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر همکاری می‌کند
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، اسماعیل عبداللهی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهرصبح امروز در جلسه انعقاد تفاهمنامه همکاری با شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهربا بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاهی مردمی است که مأموریت جدید آن حل مسائل مردم بهطور جدی است، گفت: با مطالعه دقیق و برنامهریزیهای مناسب در چارچوب طرحهای […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، اسماعیل عبداللهی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهرصبح امروز در جلسه انعقاد تفاهمنامه همکاری با شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهربا بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاهی مردمی است که مأموریت جدید آن حل مسائل مردم بهطور جدی است، گفت: با مطالعه دقیق و برنامهریزیهای مناسب در چارچوب طرحهای کوتاهمدت و بلندمدت بهدنبال تحقق این مأموریت هستیم.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف انعقاد این تفاهمنامه اطلاع از ظرفیتهای دوجانبه دانشگاه و صنعت است، اظهارکرد: تمام تلاشها برای ایجاد ارتباط و همافزایی بهمنظور رفع دغدغههای نظام و مردم صورت میپذیرد.

خبر جدید  مسابقات قرآنی استان بوشهر با معرفی نفرات برتر پایان یافت

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه بسیاری از طرحهای کشور در حوزههای مختلف باید به فعالسازی بخشهای مولد منجر شود، تشریح کرد: یکی از اصلیترین دغدغههای امروز کشور، فراهمآوری بسترهایی است که سبب رونقدهی اقتصاد، خودکفایی و تولید به معنای واقعی آن اعم از دانشبنیان و غیردانشبنیان شود.

این مسئول تأکید کرد: باید در این بخش آسیبها و چالشهای داخلی و خارجی نظیر تحریمها، نوسانات نرخ ارز و گرانی در تعطیلی صنایع، هدررفت سرمایه و بیانگیزگی سرمایهگذار را شناسایی و مورد تحلیل و بررسی قرار داد.

خبر جدید  لزوم بهره‌‌گیری از ظرفیت‌های گردشگری استان بوشهر

عبداللهی با بیان اینکه بسیاری از سرمایهگذارها بهدلیل نبوداطلاعات علمی و دانش روز شجاعت ورود به بازار صنعت را ندارند، گفت: باید این سرمایهها را برای کارآفرینی و ورود به صنعت اقناع کرد که این مهم با برقراری ارتباط با مراکز دانشگاهی میسر خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه باید طرحهای مناسب و کاربردی دانشگاهی را به سرمایهگذار علاقهمند معرفی کرد، توضیح داد: دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر در بحث زیرساختی و فراهمآوردن بسترهای مناسب، اقدامات مطلوبی داشته که میتوانراهاندازی مراکز تحقیقاتی، تعاونی چندمنظوره و مرکز دورههای تخصصی کوتاهمدت را نام برد.

خبر جدید  اندیشه‌های امام راحل، مهم‌ترین منبع برای شناخت اهداف انقلاب

ویبا اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر بهدنبال ارتباط دوسویه با صنایع است، افزود: دانشگاه بهعنوان مرکز علمی و صنایع بهعنوان ظرفیت عملیاتی کشور میتوانند در قالب برگزاری دورههای مختلف تعامل و همکاری داشته باشند تا با مهارتافزایی و توانمندسازی نیروها، یاریرسان کشور باشند.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب