19:50:55 - چهارشنبه 3 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر آماده امدادرسانی به سیل‌زده‌ها است
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر آماده امدادرسانی به سیل‌زده‌ها است
به گزارش گروه استان های خبرگزاری آنا از وبدای بوشهر، عبدالرحیم دادجوگفت: از مجموع عملیات ثبتشده تعداد ۶۱۷ مأموریت ترافیکی و تعداد دو هزار و ۶۶۳ مأموریت غیر ترافیکی بوده است. وی با بیان عملکرد مطلوب امدادرسانی سازمان فوریت های پزشکی بوشهر در طرح امداد نوروزی گفت: از مجموع مأموریتهای اورژانس ۱۱۵ بوشهر در طرح […]

به گزارش گروه استان های خبرگزاری آنا از وبدای بوشهر، عبدالرحیم دادجوگفت: از مجموع عملیات ثبتشده تعداد ۶۱۷ مأموریت ترافیکی و تعداد دو هزار و ۶۶۳ مأموریت غیر ترافیکی بوده است.

وی با بیان عملکرد مطلوب امدادرسانی سازمان فوریت های پزشکی بوشهر در طرح امداد نوروزی گفت: از مجموع مأموریتهای اورژانس ۱۱۵ بوشهر در طرح امداد نوروزی هزار و ۳۹۵ نفر به بیمارستان انتقال یافتند که از این تعداد ۶۳۵ مورد از مصدومان حوادث ترافیکی بودند.

خبر جدید  بالگرد اورژانس بوشهر 2 مصدوم را نجات داد

رئیس سازمان فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر ادامه داد: تکنسینهای اورژانس ۱۱۵ درمجموع یک هزار و ۷۵۶ مورد درمان در محل نیز انجام دادند که از این تعداد ۹۸ مورد مربوط به مأموریتهای ترافیکی است.

دادجو با درخواست از هم شهریان و مسافران نوروزی نسبت به رعایت مقررات ایمنی بهویژه در هنگام رانندگی خاطرنشان کرد: در مأموریتهای صورت گرفته از آغاز طرح امداد نوروزی تا ۱۳ فروردینماه ۹۸ شاهد مرگ ۴۴ نفر بودیم که از این تعداد ۹ مورد مربوط به حوادث ترافیکی و ۳۵ مورد دیگر غیر ترافیکی است.

خبر جدید  کشف ۶۵ تن مواد غذایی فاسد و غیربهداشتی در شهرستان دیّر

وی با ابراز همدردی با هموطنانی که در مناطق مختلف کشور دچار سیل شدهاند تصریح کرد: اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر از آمادگی کامل برای انجام مأموریت در مناطق سیلزده برخوردار است و هرزمانی که نیاز به اعزام نیروهای امدادی استان بوشهر اعلام شود همچون گذشته در کنار هموطنان خواهیم بود.

خبر جدید 

انتهای پیام/۴۱۱۷/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب