12:26:38 - پنج‌شنبه 14 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانش‌آموزان مستعد با طرح استعدادیابی کشف می‌‌شوند
دانش‌آموزان مستعد با طرح استعدادیابی کشف می‌‌شوند
نرجس زارعی در گفتگوبا خبرنگار خبرگزاری آنا دربوشهر اظهارکرد:اجرای طرح استعدادیابی در راستای کمک به تربیت دانشآموزان و کشف استعدادهای آنان در رشتههای مختلف ورزشی است. وی در حاشیه آغاز به کار نخستین طرح جامع استعدادیابی ورزشی در مدارس سمایبوشهر گفت: با هیئتهای مختلف ورزشی استان در زمینههای مختلف تفاهمنامه امضاکردهایم. خبر جدید  اسکله ۵۰ […]

نرجس زارعی در گفتگوبا خبرنگار خبرگزاری آنا دربوشهر اظهارکرد:اجرای طرح استعدادیابی در راستای کمک به تربیت دانشآموزان و کشف استعدادهای آنان در رشتههای مختلف ورزشی است.

وی در حاشیه آغاز به کار نخستین طرح جامع استعدادیابی ورزشی در مدارس سمایبوشهر گفت: با هیئتهای مختلف ورزشی استان در زمینههای مختلف تفاهمنامه امضاکردهایم.

خبر جدید  طرح آزمایشگاهی مدرس سمای بوشهر برگزیده شد

زارعی افزود: در این زمینه که به استعدادیابی ورزشی دانشآموزان اختصاص دارد کشف استعداد مقدمه تربیت است و تفاهمنامه منعقد شده با هیئتهای ورزشی به استعدادیابی ورزشی دانشآموزان ارتباط دارد.

وی خاطرنشان کرد:براساس این طرح باهدف کشف ورزشکاران نخبه و مستعد در ردههای پایه و با استفاده از ظرفیتسواحل استان بوشهر در زمینههای فعالیتهای ورزشی آبی با کمک هیئت قایقرانی استان، استعدادیابی و اندازهگیری آنتروپومتری در دانشآموزان مدارس سمای بوشهر شروع شد.

خبر جدید  تفاهم‌نامه سازمان سما و بانک رسالت برای اعطای وام به دانشجویان

مدیر تربیت بدنی مرکز سمای بوشهر بیانکرد: در این طرح ویژگیهای قامتی و پیکرشناسی، از قبیل طولدست، طولپا، طول قد ایستاده، طول قد نشسته و وزن، مورد ارزیابی قرار گرفت که در نهایت با بررسیهای تخصصی، دانشآموزان علاقمند و مستعد، شناسایی و برایآموزش و تمرینهایتخصصی به مربیان و هیئتهای مربوطه معرفی شدند.

خبر جدید   برگزیدگان ارزیابی عملکرد فرهنگی آموزشکده‌های سمای سراسر کشور + اسامی

انتهای پیام/۴۱۱۷/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب