آفتاب بوشهر » دانش‌آموزان مستعد با طرح استعدادیابی کشف می‌‌شوند
۱۲:۲۶:۳۸ - پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانش‌آموزان مستعد با طرح استعدادیابی کشف می‌‌شوند
نرجس زارعی در گفتگوبا خبرنگار خبرگزاری آنا دربوشهر اظهارکرد:اجرای طرح استعدادیابی در راستای کمک به تربیت دانشآموزان و کشف استعدادهای آنان در رشتههای مختلف ورزشی است. وی در حاشیه آغاز به کار نخستین طرح جامع استعدادیابی ورزشی در مدارس سمایبوشهر گفت: با هیئتهای مختلف ورزشی استان در زمینههای مختلف تفاهمنامه امضاکردهایم. زارعی افزود: در این […]

نرجس زارعی در گفتگوبا خبرنگار خبرگزاری آنا دربوشهر اظهارکرد:اجرای طرح استعدادیابی در راستای کمک به تربیت دانشآموزان و کشف استعدادهای آنان در رشتههای مختلف ورزشی است.

وی در حاشیه آغاز به کار نخستین طرح جامع استعدادیابی ورزشی در مدارس سمایبوشهر گفت: با هیئتهای مختلف ورزشی استان در زمینههای مختلف تفاهمنامه امضاکردهایم.

زارعی افزود: در این زمینه که به استعدادیابی ورزشی دانشآموزان اختصاص دارد کشف استعداد مقدمه تربیت است و تفاهمنامه منعقد شده با هیئتهای ورزشی به استعدادیابی ورزشی دانشآموزان ارتباط دارد.

وی خاطرنشان کرد:براساس این طرح باهدف کشف ورزشکاران نخبه و مستعد در ردههای پایه و با استفاده از ظرفیتسواحل استان بوشهر در زمینههای فعالیتهای ورزشی آبی با کمک هیئت قایقرانی استان، استعدادیابی و اندازهگیری آنتروپومتری در دانشآموزان مدارس سمای بوشهر شروع شد.

مدیر تربیت بدنی مرکز سمای بوشهر بیانکرد: در این طرح ویژگیهای قامتی و پیکرشناسی، از قبیل طولدست، طولپا، طول قد ایستاده، طول قد نشسته و وزن، مورد ارزیابی قرار گرفت که در نهایت با بررسیهای تخصصی، دانشآموزان علاقمند و مستعد، شناسایی و برایآموزش و تمرینهایتخصصی به مربیان و هیئتهای مربوطه معرفی شدند.

انتهای پیام/۴۱۱۷/


منبع :: http://ana.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب