2:36:29 - پنج‌شنبه 2 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانش‌آموزان گناوه موفقیت‌های بزرگی در استان و کشور کسب کردند
دانش‌آموزان گناوه موفقیت‌های بزرگی در استان و کشور کسب کردند
گناوه – فرماندار گناوه گفت: شهرستان گناوه در زمینه کسب موفقیت‌های متعدد دانش آموزی از شهرستان‌های مهم در کشور و استان بوشهر است.

سید علی پاک نژاد در همایش تجلیل از معلمان نمونه شهرستان گناوه در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با تبریک هفته معلم به همه فرهنگیان و معلمان و بزرگداشت یاد و خاطره استاد شهید مطهری اظهار داشت: در حمایت از فرهنگیان و توجه به این قشر عزیز در شهرستان گناوه توجه خوبی صورت گرفته و گام‌های مؤثری در این راستا برداشته شده است.

وی افزود: این مایه افتخار است که به عنوان یک فرهنگی و معلم در حال حاضر در وزارت کشور مأمور به خدمت و در خدمت مردم و در کنار فرهنگیان این شهرستان هستم و همیشه به معلم و فرهنگی بودن خود افتخار می‌کنم.

خبر جدید  نبود نگارخانه از دغدغه‌های اصلی هنرمندان شهرستان تنگستان است

فرماندار گناوه گفت: شهرستان گناوه در زمینه کسب موفقیت‌های متعدد دانش آموزی از شهرستان‌های مهم در کشور و استان بوشهر است و در عرصه‌های گوناگون علمی، فرهنگی ورزشی و در مسابقات مختلف افتخارات فراوانی نصیب این شهرستان شده است.

پاک نژاد بیان کرد: توصیه من به دانش آموزان این است که هیچ گاه در زمینه کسب علم و علم آموزی دست از تلاش و کوشش برندارند و همواره با کتاب و کتابخوانی مأنوس باشند.

خبر جدید  همه مسیرهای ارتباطی استان بوشهر به دوربین کنترل سرعت تجهیز شوند

وی تصریح کرد: استفاده مفید و برنامه ریزی شده از امکانات فضای مجازی بسیار خوب است و باید از آن نهایت بهره را برد اما این استفاده نباید منجر به دوری دانش دانش آموزان از کتاب و کتابخوانی شود.

فرماندار گناوه خاطرنشان کرد: از تلاش و زحمات همه فرهنگیان تقدیر می‌کنم و از آنها درخواست می‌کنم که همانند گذشته در آموزش علم و دانش به آینده سازان کشور کوشا باشند و ما هم با افتخار در خدمت جامعه فرهنگی هستیم.

کد خبر ۴۶۰۵۸۹۰


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  فضای مطلوبی برای حضور مسافران نوروزی در گناوه فراهم شود
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب