20:50:15 - یکشنبه 17 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانش‌آموز سما در جشنواره سراسری عکاسی افتخارآفرینی کرد
دانش‌آموز سما در جشنواره سراسری عکاسی افتخارآفرینی کرد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، فاطمه ابراهیمی در ششمین جشنواره سراسری عکاسی سازمان سما عنوان برتررا کسب کرد. ابراهیمی در ششمین جشنواره سراسری عکاسی با موضوع صنایع دستی و تولیدات بومی استان من که با هدف تفکر، تحقیق، ابتکار، شناخت، پرورش و هدایت تولیدات داخلیایران و ایجاد انگیزه در قالب رقابت سالم در […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، فاطمه ابراهیمی در ششمین جشنواره سراسری عکاسی سازمان سما عنوان برتررا کسب کرد.

ابراهیمی در ششمین جشنواره سراسری عکاسی با موضوع صنایع دستی و تولیدات بومی استان من که با هدف تفکر، تحقیق، ابتکار، شناخت، پرورش و هدایت تولیدات داخلیایران و ایجاد انگیزه در قالب رقابت سالم در سه سطح واحد، استان و کشوری توسط سازمان سما برگزار شد، به عنوان نفر برتر برگزیده شد.

خبر جدید  اتصال استان بوشهر به شبکه ریلی

۲۶ استان در این جشنواره شرکت کردند و ۹۸ اثر برتر دانشآموزی و دانشجویی از سراسر کشور به معاونت فرهنگی و دانشجویی سازمان سما ارسال شد.

اداره امور فرهنگی و هنری سازمان سما پس از داوری آثار، فاطمه ابراهیمی دانشآموز مجتمع دخترانه سمای بوشهر را به عنوان نفر سوم مسابقات عکاسی در ششمین جشنواره سراسری عکاسی سازمان سما برگزید.

اعزام دانشآموزان مجتمع دخترانه سمای عالیشهر به مناطق عملیاتی

مدیر مجتمع دخترانه سما عالیشهر اظهار کرد: دانشآموزان مجتمع دخترانه سمای عالیشهربرای یادآوری دوران هشتسال دفاع مقدس و زنده نگه داشتن خاطرات شهدا امروز به منطقه شهدای شلمچه اعزام شدند.

خبر جدید  برگزاری دوره‌های آموزشی ـ پژوهشی درآمدزایی غیرشهریه در سمای بوشهر

صفا سرمد اضافه کرد: امروز باید رشادتها و جانفشانیهای رزمندگان دوران دفاع مقدس با برپایی نمایشگاهها و اردویهایی چون راهیان نور را برای نسل جوان و نوجوان بازآفرینیکنیمتا این نسل بدانند چه بهاو هزینههایی برایحفظ این کشور وآب و خاک پرداخت شده است.

مدیر مجتمع دخترانه سما عالیشهر خاطرنشان کرد:اگر رشادتها، شجاعتها و دلیریهای شهیدان و ایثارگران نبود، اکنونبخشهایی از این خاک گهربار وجود نداشت.

خبر جدید  افزایش بهره‌وری واحدهای صنعتی با تقویت بخش تحقیق و توسعه

وی تصریح کرد: در این برهه از زمان وظیفه ما نگهداری ارزشهابهخصوص حرمت خون کسانی است که در راه حفظ کشورمان از جان و مال خود گذشتند و انتقال این رشادتها به نسلهای بعد است.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۱۷/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب