14:01:57 - دوشنبه 13 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درآمد اقتصادی درسایه دانش محقق می شود
درآمد اقتصادی درسایه دانش محقق می شود
بوشهر- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: اقتصاد ازمقوله هایی است که درسایه دانش رشد کرده و به درآمد زایی منجر می شود.

به گزارش ایرنا، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری روز دوشنبه در نشست با مدیرعامل و جمعی از مدیران واحدهای تولیدی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر افزود: ازهمان ابتدا رشد اقتصاد براساس دانش بنا شده و در صورت ضعف دانش، منظومه اقتصاد نیز دچار مشکل می شود.
وی اضافه کرد: اهمیت پیشرفت اقتصاد در جامعه به نحوی است که در صورت محقق نشدن این مهم جامعه در تمامی عرصه ها با مشکل مواجه می شود.
صفایی بوشهری ادامه داد: شرایط کنونی جهان بسیار پیچیده است اگر در گذشته سیاست، راهبرد اقتصاد جهان را طراحی و مدیریت می کرد اکنون اقتصاد سیاست را مدیریت و بر دیگر ابعاد زندگی انسان تاثیرگذار است.
وی اظهارداشت: رشد اقتصادی عامل اقتدار است از این رو باید ساز و کار مورد نیاز آن فراهم شود.
صفایی بوشهری افزود: در زمینه اقتصاد باید یک برنامه دانش بنیان ۵۰ ساله طراحی تا کشور در عرصه ملی و بین المللی بخوبی مطرح شود.
وی در ارتباط با استان بوشهر گفت: اقتصاد کرانه ای، مهم ترین اقتصاد است و استان بوشهر در این زمینه بهترین جغرافیای کرانه ای را دارد.
صفایی بوشهری بیان کرد: وضع وثبات قوانین مناسب، ارائه تسهیلات به تولیدکنندگان بدون نگرانی در بازگشت و حمایت از مراکز تولیدی موضوع های مهم حوزه اقتصاد استان بوشهر است که باید به آن نگاه ویژه شود.
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر گفت: تا کنون ۱۸۱ واحد تولیدی در این منطقه تاسیس شده و در ۲ سال گذشته نیز پنج واحد تولیدی در منطقه ویژه شروع به فعالیت کرده است.
حسین نامور افزود: اکنون یکهزار نفر در این منطقه مشغول به کار هستند و برای ۳۰۰ نفر دیگر هم در آینده نزدیک ایجاد شغل می شود.
۶۰۴۳/۷۲۱۲

خبر جدید  رئیس اتاق بازرگانی بوشهر در سمت خود ابقا شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب