19:47:12 - جمعه 22 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستگیری سارقان میلیاردی طلا در بوشهر
دستگیری سارقان میلیاردی طلا در بوشهر
امام جمعه موقت بوشهر بر استفاده از ظرفیت‌های مادی و معنوی داخلی در جهت رونق تولید و تحقق شعار سال تاکید کرد.

دستگیری سارقان میلیاردی طلا در بوشهربه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، سردار خلیل واعظی در تشریح این خبر بیان کرد: در پی اعلام وقوع سرقت ۵ کیلوگرم طلا در مرداد ماه سال گذشته از چهار فروشنده دوره گرد طلا در شهر بوشهر، دستگیری سارقان در دستور کار ویژه پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در بررسیهای اولیه ماموران پلیس مشخص شد سارقان حرفهای در نقشهای هماهنگ فروشندگان سیار طلا را از میدان مرکزی شهر تعقیب و در نزدیکی پایانه مسافربری در نقطهای خلوت و تاریک مضروب و ۵ کیلوگرم طلا از آنها سرقت میکنند.

خبر جدید  گناوه پیشتاز جذب گردشگری دریایی در استان بوشهر است

به گفته فرمانده انتظامی استان در تحقیقات میدانی و بررسیهای علمی و تخصصی پلیس مشخص شد سارقان با برنامه قبلی و بدون بجا گذاشتن هیچگونه ردی از خود اقدام به سرقت کردهاند که این موضوع کار کشف را پیچیده میکرد.

وی اضافه کرد: در نهایت ماموران موفق شدند هفته گذشته سرنخی از سارقان در یکی از استانهای همجوار به دست آورده و با عزیمت به شهر مورد نظر دو نفر از سارقان را دستگیر و به بوشهر منتقل کنند.

خبر جدید  توقیف ۴۰ هزار لیتر سوخت قاچاق از یک شناور در آب‌های استان بوشهر

سردار واعظی با بیان اینکه متهمان دستگیر شده به سرقت ۵ کیلو طلا به ارزش بیش از دو میلیارد تومان از فروشندگان سیار طلا در بوشهر اعتراف کردهاند خاطرنشان کرد: افراد دستگیر شده دارای سوابق متعدد انواع سرقت هستند.

وی افزود: در این عملیات دو دستگاه خودرو از جمله خودرو مورد استفاده در سرقت توقیف شد و دو نفر خریدار طلاهای مسروقه نیز دستگیر شدند.


منبع :: http://boushehr.iribnews.ir

خبر جدید 
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب