2:33:31 - چهارشنبه 8 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستگیری كلاهبردار ميلياردی
دستگیری كلاهبردار ميلياردی
به منظور حمایت ازحقوق مصرف کننده و کنترل قیمت ها در ماه مبارک رمضان، نمایشگاه ضیافت در بازارچه شیلات بوشهر راه‌اندازی شده است.

دستگیری كلاهبردار ميلياردیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، سردار خلیل واعظی در تشریح این خبر بیان کرد: متهم که در گذشته از کارکنان قراردادی شهرداری بوشهر بوده است افرادی را که بهعلت ساختوساز غيرمجاز محکوم به پرداخت جريمه ميشدند و متقاضی دريافت پروانه ساختمان بودند شناسایی میکرد.

وی افزود: این کلاهبردار با معرفی خود به عنوان عضو کميسيون مزايده و مناقصه شهرداری و با عنوان اینکه قادر به تسريع در روند اخذ پروانه ساختمانی و كمكردن جريمه ناشی از ساخت و ساز غيرمجاز است مبالغ قابل توجهی از متقاضیان اخاذی و كلاهبرداری میکرد.

خبر جدید  بسته‌های طرح تحول سلامت به جوانان

به گفته فرمانده انتظامی استان بوشهر، متهم پس از انجام اقدامات مجرمانه به مكان نامعلومی متواری شده بود كه با ورود ماموران كشف جرم پليس آگاهی به پرونده و انجام اقدامات اطلاعاتی و پليسی، مخفيگاه وی در يك شهر مرزی در شمال غرب كشور شناسايی شد.

وی اضافه کرد: متهم در حاليكه با استفاده از يك دستگاه خودرو خارجی قصد داشت به كمك قاچاقچيان انسان از مرز خارج شود دستگير و به بوشهر منتقل شد.

خبر جدید  رسانه‌ها به افزایش مشارکت مردم در انتخابات کمک کنند

سردار واعظی خاطرنشان کرد: با تلاش ماموران پليس تاكنون مدارك و مستندات ۴۵ ميليارد ريال اخاذی و كلاهبرداری متهم از مردم جمعآوری شده است.

وی با بیان اینکه متهم در گذشته نیز سابقه ۶ فقره جعل و كلاهبرداری داشته گفت: تاكنون ۶ نفر به عنوان شاكی شناسايی شده است.


منبع :: http://boushehr.iribnews.ir

خبر جدید  رئیس جمهوری : دولت در شرایط سخت در کنار ملت خواهد بود
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب