12:10:54 - چهارشنبه 11 دسامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دلیل قطع شدن گاز در بوشهر و زاهدان چه بود؟
دلیل قطع شدن گاز در بوشهر و زاهدان چه بود؟
دلیل قطعی شدن گاز در استان‌های بوشهر و زاهدان چه بود؟به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، برخی از ساکنین استان سیستان و بلوچستان و بوشهر به علت قطعی گاز خود در فصل سرما به باشگاه خبرنگاران اطلاع رسانی کرده بودند که ما این موضوع را از شرکت گاز ایران پیگیری کردیم.

شعار سال: برخی از ساکنین استان سیستان و بلوچستان و بوشهر به علت قطعی گاز خود در فصل سرما کرده بودند که ما این موضوع را از شرکت گاز ایران پیگیری کردیم.

در این باره محمد عسگری سخنگوی شرکت ملی گاز ایران گفت: قطعی گاز زاهدان بدلیل تعمیرات اضطراری بوده است که از روز شنبه ۹ آذر از ساعت ۳ بامداد تا ۲۳ همان روز با اطلاع رسانی قبلی به علت برخی از تعمیرات قطع و مجددا با انجام عملیات وصل شد.

خبر جدید  پیگیری طرح های توسعه ای منطقه ویژه پارس در عسلویه

او ادامه داد: در استان بوشهر هم در روز پنجشنبه ۷ آذر بدلیل فعالیت‌های شهرداری در محله ۲ هزار نفری محله جم بوده که آن هم از طریق پیامک و رادیو استان بوشهر اطلاع رسانی شده بود.

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران در ادامه با اشاره به اینکه چرا قطعی گاز در فصل سرما در این استان‌ها قطع شده است اضافه کرد: درواقع این عملیات ناخواسته بوده و به دلیل نشتی گاز در برخی از نقاط قطع و به زودی رفع شد به طوری که اگر از قبل مشخص بود در تابستان صورت می‌گرفت.

خبر جدید  زنگ خطر کرونا در بوشهر /کمبود و خستگی پرستاران /باید ورودی به بیمارستان‌ها کم شود

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان،تاریخ انتشار:۱۲آذر۱۳۹۸،کد خبر:۷۱۵۹۲۸۰،www.yjc.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب