20:39:39 - سه‌شنبه 19 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دیلم در تعطیلات نوروز قطعی آب نداشته باشد
دیلم در تعطیلات نوروز قطعی آب نداشته باشد
گناوه-ایرنا- فرمانداردیلم استان بوشهر گفت: باتوجه به اینکه در تعطیلات نوروز این شهرستان پذیرای جمعیت بی شماری از هموطنان می شود به هیچ وجه قطعی آب در اماکن عمومی صورت نگیرد و در صورت بروز مشکل کمبود ، با تانکر سیار آب رسانی انجام شود.

به گزارش ایرنا، عبدالامیر قاسمی روز سه شنبه در نشست شورای حفاظت از منابع آب این شهرستان افزود: تکریم و احترام به مراجعه کنندگان در ادارات و نهادهای این شهرستان به بهترین نحو انجام شود.
وی با انتقاد درتاخیر در صدور مجوز به متقاضیان اجرای طرح در برخی دستگاه های اجرایی گفت: یکی از برنامه های اصلی دولت ، تولید و ایجاد اشتغال توسط بخش خصوصی است که باید به نحو شایسته در رفع حل مشکلات با آنان همکاری شود.
فرماندار دیلم اظهارداشت: درجهت تسریع و تسهیل امور سرمایه گذاران درصورت لزوم ، مدیران دستگاه های اجرایی یا کارشناس اداره شهرستان به مرکز استان بوشهر عزیمت و پیگیری رفع مشکلات آنان باشند.
قاسمی با اشاره به بحران کم آبی گفت: باید با داشته های موجود در مصرف آب مدیریت تا در زمان بحران ، مردم دچار مشکل و سختی نشوند.
وی اضافه کرد: تمامی دهیاران ،شوراهای اسلامی شهر و روستا ،بخشداران ، سازمان های مردم نهاد ، خبرگزاری ها و فضاهای مجازی در ارتباط با مصرف بهینه آب فرهنگ سازی و اطلاع رسانی کنند.
وی افزود: مطالعه تصفیه خانه فاضلاب و پارک منطقه تنوب دیلم تا قبل از خرداد ماه توسط شهرداری این بندر انجام شود.
فرمانداردیلم گفت: جهت برطرف کردن کامل مشکل آبرسانی به روستاها ،مطالعات طرح کامل خط انتقال آب روستایی تا خردادماه تهیه و اعتبارات لازم در کمیته برنامه ریزی تخصیص خواهد یافت.
شهرستان دیلم در منتهی الیه شمالی استان بوشهر از مناطق گردشگرپذیر جنوب کشور است.
۶۱۶۴/۷۲۱۵/۶۰۴۵

خبر جدید  بوم گردی باعث توسعه گردشگری در دشتی شده است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب