11:19:44 - دوشنبه 18 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس‌جمهور: تأمین آب آشامیدنی از طریق آب‌شیرین‌کن در اولویت استان‌های ساحلی است
رئیس‌جمهور: تأمین آب آشامیدنی از طریق آب‌شیرین‌کن در اولویت استان‌های ساحلی است
رئیس‌جمهور گفت: در راستای تأمین آب آشامیدنی ۸۲ طرح آب‌شیرین‌کن در کشور در حال اجرا است که تأمین آب آشامیدنی از طریق آب‌شیرین‌کن در اولویت استان‌های ساحلی از جمله بوشهر است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، حجتالاسلام حسن روحانی امشب در جلسه شورای اداری استان بوشهر در آیین افتتاح طرحهای عمرانی و خدماتیبا بیان اینکهوزارت بهداشت و فعالان حوزه سلامت فعالیت مهمی انجام داده است اظهار داشت: یکی از افتخارات دولت تدبیر و امید توسعه بخش سلامت و اجرای طرح تحول سلامت بوده است.

رئیس جمهور با تأکید بر تکمیل پروژههای نیمهتمام گفت: بهمنظور تکمیل طرحهای نیمهتمام از دور سفر نخست به استان بوشهر ۳۰ میلیارد تومان اختصاص مییابد.

وی تأمینآب استان بوشهررا مورد تأکید قرار داد و بااشاره به اجرای طرحطریقآبشیرینکن در نوار ساحلی گفت:در راستای تأمین آب آشامیدنی ۸۲ طرح آبشیرینکن در کشور در حال اجرااست که تأمین آب آشامیدنی از طریق آبشیرینکن در اولویت استانهای ساحلی از جمله بوشهر است.

روحانی خاطرنشان کرد: هزینه بسیار زیادیبرای تأمین آب از طریق شیرینسازی میشود و دولت برای آن یارانه پرداخت میکند.

در این نشست فاز نخستمرمت قلعه ملک منصورخان در شبانکاره از توابع شهرستان دشتستان به بهرهبرداری رسید کهرئیس سازمان میراث فرهنگی اظهار داشت:برای اجرای این طرح ۳۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

وزیر ورزش و جوانان هم در مراسم افتتاح پنج طرح ورزشی بهصورت ویدئوکنفرانسگفت: این طرحها بهارزش ۱۰۱ میلیارد ریال افتتاح شده است.

مسعود سلطانیفر افزود: سالن ورزشی چندمنظوره امید نخل تقی، سالن ورزشی نشاط بیدخون، سالن وررشی بانوان چریف عسلویه، زمینهای چمن مصنوعی فوتبال خورموج و دیرطرحهایی هستند که در این سفر به بهرهبرداری رسیدند.

انتهای پیام/ح*


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب