4:07:19 - سه‌شنبه 2 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس جمهوری از عملکرد مدیریت بحران استان بوشهر قدردانی کرد
رئیس جمهوری از عملکرد مدیریت بحران استان بوشهر قدردانی کرد
بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهرگفت: حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری ساعتی پیش درتماس تلفنی ضمن جویای اوضاع و احوال استان در بارندگی های اخیر از عملکرد ستاد مدیریت بحران این استان قدردانی کرد.

عبداکریم گراوند دوشنبه شب درگفت وگو با ایرنا افزود: رئیس جمهوری در این تماس از تلاش و تدابیر فرمانداران ، بخشداران و اعضای ستاد مدیریت بحران استان بوشهر که باعث شد در بارندگی هفته جاری مشکلی برای مردم و مسافران نوروزی پیش نیامد قدردانی کرد.
وی یادآورشد: همچنین باتوجه به شرایط آب و هوایی استان بوشهر دکتر روحانی بر حفظ تداوم آمادگی ستاد مدیریت بحران این استان برای خدمت رسانی به مردم تاکید کردند.
استاندار بوشهر با قدردانی از رئیس جمهوری بخاطر پیگیری مسایل استانها و تاکید های لازم اظهارداشت: در این تماس خدمت دکتر روحانی اعلام شد که با همکاری همه اعضای ستاد مدیریت بحران و تدابیری که اتخاذ شد در این استان مشکلی نداشتیم و مسافران نوروزی نیز در مکان های ایمن اسکان یافتند.
گراوند گفت: همچنین خدمت رئیس جهموری اعلام شد که به معاون امور عمرانی استانداری بوشهر ماموریت داده ام تا در تماس با معاون امور عمرانی استانداری خوزستان ضمن اعلام آمادگی خدمت رسانی به سیل زدگان امکانات و نیازمندی های خود را اعلام کنند تا اقدام لازم انجام شود که دکتر روحانی از این بابت نیز تشکر کردند.
وی افزود: همچنین ظهر روز دوشنبه نیز از نهاد و دفتر رئیس جمهوری در تماسی وضعیت استان بوشهر پیگیری شد.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری امروز (دوشنبه) در تماس تلفنی با استانداران سراسر کشور، ضمن اطلاع از آخرین وضعیت بارش ها و آمادگی دستگاه ها، بر بکارگیری تمامی تمهیدات و امکانات برای مدیریت سیلاب ها و جلوگیری از صدمات جانی و خسارات مالی به مردم تاکید کرد.
رئیس جمهور پس از اخذ گزارش وزیر کشور و استانداران استان‌های غرب و جنوب کشور؛ از تلاش مجدانه استانداران و فرمانداران سراسر کشور به عنوان روسای ستادهای بحران مدیریت؛ و همچنین سایر دستگاههای اجرایی شامل نیروهای امدادی، سپاه، ارتش، بسیج، نیروی انتظامی و تشکل های جهادی و مردمی که با هماهنگی مشغول خدمت شبانه روزی به هموطنان هستند، تقدیر کرد.
دکتر روحانی در این گفتگوهای تلفنی همچنین بکارگیری همه ظرفیتهای فنی و رسانه ای را برای اطلاع رسانی دقیق و‌ بهنگام در خصوص کانونهای بارش و نقاط احتمالی آبگرفتگی و سیلاب، بویژه در نقاط پایین دست سدها و حاشیه رودخانه ها ضروری دانست.
۶۰۴۵

خبر جدید  خروجی فضاهای آموزشی استان بوشهر متناسب با استعدادها نیست


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب