19:30:07 - یکشنبه 17 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس جمهور: تامین آب آشامیدنی از طریق آب‌شیرین کن در اولویت استان‌های ساحلی است
رئیس جمهور: تامین آب آشامیدنی از طریق آب‌شیرین کن در اولویت استان‌های ساحلی است
رئیس جمهور گفت: در راستای تامین آب آشامیدنی ۸۲ طرح آب‌شیرین کن در کشور در حال اجرا است که تامین آب آشامیدنی از طریق آب‌شیرین کن در اولویت استان‌های ساحلی از جمله بوشهر است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، حجتالاسلام حسن روحانی امشب در جلسه شورای اداری استان بوشهر در آیین افتتاح طرحهای عمرانی و خدماتیبا بیان اینکهوزارت بهداشت و فعالان حوزه سلامت فعالیت مهمی انجام داده است اظهار داشت: یکی از افتخارات دولت تدبیر و امید توسعه بخش سلامت و اجرای طرح تحول سلامت بوده است.

رئیس جمهور با تاکید بر تکمیل پروژههای نیمه تمام گفت: به منظور تکمیل طرحهای نیمه تمام از دور سفر نخست به استان بوشهر ۳۰ میلیارد تومان اختصاص مییابد.

وی تأمینآب استان بوشهررا مورد تاکید قرار داد و بااشاره به اجرای طرحطریقآبشیرینکن در نوار ساحلی گفت:در راستای تامین آب آشامیدنی ۸۲ طرح آبشیرین کن در کشور در حال اجرااست که تامین آب آشامیدنی از طریق آبشیرین کن در اولویت استانهای ساحلی از جمله بوشهر است.

روحانی خاطرنشان کرد: هزینه بسیار زیادیبرای تامین آب از طریق شیرینسازی میشود و دولت برای آن یارانه پرداخت میکند.

در این نشست فاز نخستمرمت قلعه ملک منصور خان در شبانکاره از توابع شهرستان دشتستان به بهرهبرداری رسید کهرئیس سازمان میراث فرهنگی اظهار داشت:برای اجرای این طرح ۳۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

وزیر ورزش و جوانان هم در مراسم افتتاح پنج طرح ورزشی به صورت ویدئو کنفرانسگفت: این طرحها به ارزش ۱۰۱ میلیارد ریال افتتاح شده است.

مسعود سلطانیفر افزود: سالن ورزشی چند منظوره امید نخل تقی، سالن ورزشی نشاط بیدخون، سالن وررشی بانوان چریف عسلویه، زمینهای چمن مصنوعی فوتبال خورموج و دیرطرحهایی هستند که در این سفر به بهرهبرداری رسید.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب