10:43:42 - دوشنبه 11 نوامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه‌اندازی خط کشتیرانی گردشگری و محصولات صادراتی بوشهر ـ قطر
راه‌اندازی خط کشتیرانی گردشگری و محصولات صادراتی بوشهر ـ قطر
در راستای توسعه گردشگری دریایی و صادرات غیر‌نفتی خط کشتیرانی بوشهر ـ قطر با شناور مسافری و باری پیشرفته گراندفری راه‌اندازی می‌شود.

شعار سال:در راستای توسعه گردشگری دریایی و صادرات غیر‌نفتی خط کشتیرانی بوشهر ـ قطر با شناور مسافری و باری پیشرفته گراندفری راه‌اندازی می‌شود.
مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر ظهر امروز در جریان بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از کشتی تجاری و مسافری گراندفری با بیان اینکه این شناور در راستای توسعه گردشگری دریایی و صادرات در مسیر بوشهر به قطر راه‌اندازی شده است، اظهار داشت: شناور مسافری باری گراندفری برای راه‌اندازی خط کشتیرانی بوشهر ـ قطر با سرمایه گذاری بخش خصوصی و نظارت سازمان بنادر و دریانوردی راه‌اندازی شده است.
سیاوش ارجمندزاده با بیان اینکه این کشتی قابلیت حمل بیش از ۲ هزار تن بار بسته بندی شده در کانتینر دارد خاطر نشان کرد: این کشتی دارای ۵۰۰ تخت در قالب ۲۵۰ اتاق و یک‌هزار و ۳۰۰ صندلی است که قابلیت حمل مسافر در راستای گردشگری دریایی تا یک‌هزار و ۷۰۰ نفر مسافر دارد.
وی با بیان اینکه کشتی گراندفری با ۲۰ گره دریایی مسیر بوشهر به دوحه را ۱۲ ساعته طی می‌کند افزود: با فعال شدن خط کشتیرانی بوشهر – قطر علاوه بر بعد رونق تجاری از لحاظ گردشگری نیز می‌توان افق روشنی برای استان بوشهر ترسیم کرد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن گفت‌وگو با سرمایه گذاران و دست اندرکاران مرتبط با کشتی گراندفری، در جریان مهمترین مشکلات پیش روی صاحبان این شناور برای راه اندازی و فعال شدن خط کشتیرانی بوشهر – دوحه قرار گرفت.
تامین سوخت مهمترین دغدغه این کشتی برای آغاز به کار و افتتاح خط کشتیرانی بوشهر به دوحه قطر اعلام شد.
شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم،تاریخ انتشار:۲۵مهر۱۳۹۸،کد خبر: ۲۱۲۰۵۲۹،www.tasnimnews.com

خبر جدید  تکمیل طرح‌های کنترل سیلاب راهکار اصلی کاهش خسارات در شبانکاره است

منبع خبر : سایت خبری شعار سال

https://shoaresal.ir/fa/news/239801/راه‌اندازی-خط-کشتیرانی-گردشگری-و-محصولات-صادراتی-بوشهر-ـ-قطر

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب