20:39:28 - دوشنبه 22 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه‌اندازی ۲ مدرسه جدید سما در استان بوشهر
راه‌اندازی ۲ مدرسه جدید سما در استان بوشهر
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، ظهر امروز در نخستین جلس شورای نظارت و هماهنگی سمای استان بوشهر راهاندازی مدارس سما در دشتستان و دلوار و مدرسه عالی مهارت در این استان تصویب شد. باقر کریمی رئیس مرکز سمای بوشهر، بررسی مصوبات جلسه پیشین شورا، راهاندازی مدارس سما در دشتستان و دلوار، بررسی راهاندازی […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، ظهر امروز در نخستین جلس شورای نظارت و هماهنگی سمای استان بوشهر راهاندازی مدارس سما در دشتستان و دلوار و مدرسه عالی مهارت در این استان تصویب شد.

باقر کریمی رئیس مرکز سمای بوشهر، بررسی مصوبات جلسه پیشین شورا، راهاندازی مدارس سما در دشتستان و دلوار، بررسی راهاندازی مدرسه عالی مهارت در استان بوشهر و بررسی وضعیت شهریه مدارس سما دستور کار این جلسه عنوان کرد.

خبر جدید  دانشگاه آزاد اسلامی با شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر همکاری می‌کند

ناصر کرمی مدیرکل آموزشوپرورش استان بوشهر نیز با بیان اینکه، دانشگاه آزاد اسلامی با ظرفیت خوبی که در اختیار دارد میتواند به توسعه مدارس سما در سایر شهرهای بوشهر کمک کند گفت: دانشگاه آزاد اسلامی خود، رسالت تعلیم و تربیت بر عهده دارد.

رئیس شورای نظارت و هماهنگی سمای استان بوشهر نیز گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان هستیم، انشاءالله بتوانیم از این فرصت بینظیر بهرهمند شویم و حداقل یک فراز از قرآن و احادیث ائمه معصومین را ذخیره آخرت خود قرار دهیم.

خبر جدید  کسب رتبه برتر توسط مجتمع دخترانه سمای بوشهر

اسماعیل عبداللهی با ابراز همدردی با همه مردم کشورمان در استانهای سیلزده، تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی و مجموعه سما، در زمینه راهاندازی مدارس جدید در سال گذشته، طبق آمار اعلامشده در جلسه هفته گذشته سازمان در اصفهان، موفق به کسب رتبه سوم کشوری شد.

به گزارش آنا، در این جلسه مصوب شد، متوسطه اول و دوم و هنرستان پسرانه در برازجان و دلوار و مدرسه عالی مهارت در استان در سال تحصیلی جدید راهاندازی شود.

خبر جدید  برگزاری دوره‌های آموزشی ـ پژوهشی درآمدزایی غیرشهریه در سمای بوشهر

انتهای پیام/۴۱۲۲/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب