12:53:13 - دوشنبه 29 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رتبه اول استان بوشهر در گرایش زنان به قلیان
رتبه اول استان بوشهر در گرایش زنان به قلیان
استاندار بوشهر گفت: حمایت از تولیدات استانی با هدف رونق تولید در استان را در دستور کار داریم و معتقدیم ظرفیت های خالی بسیاری برای رونق تولید و افزایش اشتغال در استان بوشهر وجود دارد.

رتبه اول استان بوشهر در گرایش زنان به قلیانبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، رضا تندی در کارگاه آموزشی خودمراقبتی جوانان با اشاره به اینکه سن گرایش به دخانیات در استان بوشهر از متوسط کشوری پایینتر است افزود: متوسط سالهایی که یک فرد سیگار میکشد، در استان بوشهر بالاتر از میانگین کشوری است که لازم است خانوادهها در آستانه تابستان و فصل تعطیلی مدارس برای اوقات فراغت فرزندان خود برنامهریزی لازم را داشته باشند.

خبر جدید  پیروزی پرگل پارس جنوبی؛ صعود نخستین تیم به 4 تیم برتر کشور

وی تصریح کرد: دود سیگار و قلیان به دلیل دارا بودن بیش از ۴۰۰۰ نوع ماده سمی و سرطانزا علاوه بر اینکه برای فرد سیگاری مضر است سلامت اطرافیان را نیز به مخاطره جدی میاندازد تا آنجا که حتی وسایل شخصی افراد سیگاری و قلیانی به دلیل تجمع مواد سمی بر روی آنها دارای خطرات فراوانی برای سلامت افراد است.

خبر جدید  برگزاری رزمایش پرتوی در بوشهر

این کارشناس بهداشت محیط اضافه کرد: فرد سیگاری و قلیانی، خود و اطرافیان را در معرض بیماریهایی چون انواع سرطان، سکته قلبی، آبمروارید، طاسی، سقط جنین و … قرار میدهد که گاهی هزینه درمان بیماری ناشی از دخانیات تا چند برابر هزینهای است که فرد صرف خرید محصولات دخانی میکند.

خبر جدید  پالایشگاه فاز 14 در مسیر راه اندازی

وی خاطرنشان کرد: برابر قانون جامع کنترل دخانیات، استعمال دخانیات در اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و نیز عرضه محصولات دخانی در شعاع صد متری مراکز آموزشی و تربیتی ممنوع است و با متخلفان برابر مقررات برخورد خواهد شد.


منبع :: http://boushehr.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب