3:56:28 - یکشنبه 28 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رزمایش‌های تخصصی در حوزه پدافند شیمیایی و هسته‌ای برگزار می‌شود
رزمایش‌های تخصصی در حوزه پدافند شیمیایی و هسته‌ای برگزار می‌شود
بوشهر – رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر افزایش آمادگی دستگاه‌ها برای کاهش آسیب‌ها در حوادث طبیعی گفت: رزمایش‌های تخصصی در عرصه پدافند شیمیایی و هسته‌ای برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامرضا جلالی عصر شنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: تقویت آمادگی‌ها در همه زمینه‌ها از تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی است که در این راستا برنامه‌های مختلفی داریم.

وی سیل را یکی از مسائل مهم دانست و با تاکید بر لزوم آمادگی برای مقابله با خطرات سیل بیان کرد: برای مقابله با هر حادثه‌ای باید آمادگی وجود داشته باشد و باید نقاط ضعف در رسیدگی به بحران‌ها و مشکلات شناسایی شود.

خبر جدید  قرار گرفتن گناوه در جمع ۳۱ شهرستان کمتر توسعه یافته کشور

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور از برگزاری رزمایش‌های پدافند غیرعامل برای توسعه آمادگی عمومی در سال جاری خبر داد و اضافه کرد: باید آمادگی دستگاه‌ها برای کاهش آسیب‌ها در حوادث طبیعی افزایش یابد.

وی از برگزاری ۶۰ رزمایش پدافند غیرعامل در حوزه سایبری در نیمه دوم سال قبل خبر داد و خاطرنشان کرد: این رزمایش‌ها در حوزه سایبری در بخش‌های بانکی، بانک مرکزی، انرژی، حمل و نقل برگزار شد.

خبر جدید  همه ظرفیت‌ها برای کمک به آموزش و پرورش کنگان استفاده می‌شود

جلالی با اشاره به برگزاری رزمایش‌هایی در حوزه شبکه ملی اطلاعات، وزارت ارتباطات، شرکت زیرساخت، انرژی، حمل و نقل و بانکی ادامه داد: رزمایش‌های هسته‌ای به صورت نوبت بندی در استان‌ها برگزار می‌شود.

وی افزود: طی سال جاری در حوزه پدافند زیستی در خراسان رضوی رزمایش پدافند غیرعامل برگزار می‌شود که در این راستا توسعه رزمایش‌ها در همه ابعاد، از جمله ژنراتور اضطراری برق، برای آمادگی بالا در زمان قطعی برق امسال مورد توجه است.

خبر جدید  جلوگیری از هر گونه ساخت و ساز در حریم رودخانه‌های دشتی

رئیس سازمان پدافند غیرعامل تصریح کرد: در همه مرکز استان‌هایی که زیرساخت‌های هسته‌ای دارند رزمایش‌های تخصصی در عرصه پدافند شیمیایی، هسته‌ای برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری رزمایش پرتوی در بوشهر، ادامه داد: رزمایش پدافند شیمیایی در مناطقی مانند ماهشهر، عسلویه، خارگ، اهواز و اصفهان برگزار می‌شود.

کد خبر ۴۶۰۱۹۱۹


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب