12:26:05 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رزمایش پرتوی فردا در بوشهر اجرا می‌شود
رزمایش پرتوی فردا در بوشهر اجرا می‌شود
مدیرکل دفتر فنی استانداری بوشهر با اشاره به برگزاری تمرین و رزمایش پرتوی در بوشهر گفت: این رزمایش با حضور و شرکت نیروهای مختلف تخصصی و قشرهای مردم فردا در جوار نیروگاه اتمی بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سید موسی موسوی صبح امروز در حاشیه جلسه کارگروه پدافند پرتویی بوشهر با بیان اینکه این رزمایش فردا در جوار نیروگاه اتمی بوشهر برگزار میشود اظهار داشت: با تلاش پانزده دستگاه اجرایی استان و مدیریت دفتر فنی استانداری در قالب کارگروه تخصصی تاسیسات زیربنایی، زیر ساخت لازم برای رزمایش پدافند پرتویی استان بوشهر آماده شده است.

وی از استقرار امکانات و تجهیزات برای اجرای مانور پرتوی در بوشهر خبر داد و افزود: فضاها و تاسیسات مورد نیاز رزمایش پرتوی آماده و تحویل کارگروههای مربوطه برای استقرار تجهیزات لازم شده است.

موسوی ابراز امیدواری کرد با تلاش انجام شده، رزمایش پرتوی طبق برنامه مدون انجام و اهداف تعیین شده محقق میشود.

جانشین معاون عمرانی استاندار در کارگروه تخصصی تاسیسات زیربنایی پدافند پرتویی استان بوشهر، با بیان اینکه زیر ساخت لازم برای اجرای رزمایش پدافند پرتوی فراهم شده خاطر نشان کرد: این رزمایش و تمرین گروهی فردا با شرکت تیمها و نیروهای تخصصی در بخشهای مختلف و مردم ساکن روستاها در جوار نیروگاه اتمی بوشهر برگزار میشود.

رئیس کارگروه اطلاع رسانی رزمایش پرتویی نیز با اشاره به آمادگی کامل و استفاده از همه ظرفیتها در بخشهای مختلف برای اطلاع رسانی رزمایش پرتوی خلیج فارس گفت : همه امکانات صدا و سیما برای اطلاع رسانی و انعکاس اخبار این رزمایش بسیج شدهاند .

سید حسین ناظر افزود: ۴ برنامه یک ساعته زنده در برگزاری رزمایش پرتوی برای مخاطبان شبکه استانی بوشهرتدارک دیده شده است.

مدیرکل صداو سیمای مرکز بوشهر با اشاره به اجرای مانور پرتویی خلیج فارس در ۱۲ اردیبهشت گفت: این اطلاع رسانی تا روز برگزاری و حین اجرای مانور ادامه دارد.

وی با تاکید بر نقش مهم آموزش در کاهش آسیبها در زمان بروز بحران خاطر نشان کرد: با آموزش بههنگام مردم در خصوص حوادث احتمالی ضریب آسیب پذیری مردم کاهش مییابد.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب