19:38:44 - چهارشنبه 6 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زیرساخت‌های آبخیزداری در استان بوشهر گسترش می‌یابد
زیرساخت‌های آبخیزداری در استان بوشهر گسترش می‌یابد
بوشهر – استاندار بوشهر گفت: یکی از برنامه‌ها و اولویت‌های مهم در مجموعه جهاد کشاورزی و منابع طبیعی استان، توجه ویژه به برنامه‌های آبخیزداری است.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم گراوند ظهر چهارشنبه در آئین روز درخت و درختکاری در روستای بنه گز تنگستان با اشاره به آیاتی و روایاتی در اهمیت درخت و درختکاری اظهار داشت: مناسبت روز درخت و درختکاری هم برگرفته از آئین و دستورات دینی و مذهبی است.

وی افزود: توجه به برنامه‌های آبخیزداری در دستور کار استان است و این کار با هدف حفظ نزولات آسمانی و استفاده بهینه از آن است.

خبر جدید  برنامه پنج‌ساله دهیاری‌های استان بوشهر تدوین می‌شود

استاندار بوشهر با تاکید بر استفاده صحیح از منابع طبیعی تصریح کرد: بشر به این نتیجه رسیده است که اگر حیات درست می‌خواهد باید به محیط زیست توجه کند در غیر این صورت حیات جامعه بشری در معرض خطر قرار می‌گیرد.

گراوند بیان داشت: یکی از برنامه‌ها و اولویت‌های مهم در مجموعه جهاد کشاورزی و منابع طبیعی استان، توجه ویژه به برنامه‌های آبخیزداری است.

خبر جدید  سه شکارچی متخلف در استان بوشهر دستگیر شدند

استاندار بوشهر اضافه کرد: در اینگونه برنامه‌ها اصل بر این است که پیام حفظ و حراست از منابع طبیعی و درختان را انتقال دهیم و از محیط زیست و امکانات خدادادی پاسداری کنیم

وی ادامه داد: هر ایرانی اگر در این مناسبت‌ها اقدام به کاشت درخت کند، ایران به نگین سبز آسیا تبدیل خواهد شد.

خبر جدید  سرقت و نزاع در راس پرونده های کیفری در استان بوشهر هستند

استاندار بوشهر با قدردانی از همت و تلاش مردم بنه‌گز در کاشت درخت در این روستا اضافه کرد: هدف ما این است که قدر محیط زیست را بدانیم و این فضاهای سبز را نگهبانی کرده و توسعه دهیم.

کد خبر ۴۵۶۱۰۵۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب