12:55:16 - یکشنبه 19 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زیرساخت‌های فرهنگی دینی در استان بوشهر توسعه می‌یابد
زیرساخت‌های فرهنگی دینی در استان بوشهر توسعه می‌یابد
بوشهر – مدیر کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر از تقویت و گسترش برنامه‌های فرهنگی و قرآنی خبر داد و گفت: زیرساخت‌های فرهنگی دینی در استان بوشهر توسعه می‌یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی صبح یکشنبه در دیدار با فرماندار شهرستان تنگستان ضمن گرامیداشت ماه مبارک رمضان اظهار داشت: در این ماه پربرکت باید تلاش کنیم که بهترین بهره را از برکات آن ببریم.

وی تقویت برنامه‌های فرهنگی و مذهبی را مورد تاکید قرار دارد و اضافه کرد: بیانیه گام دوم انقلاب افق‌های جدیدی را برای ملت اسلامی و به‌ویژه جوانان تبیین می‌کند و صحیفه‌ای درخشان برای آینده کشور و جهان است.

خبر جدید  هواشناسی تند باد برای بوشهر پیش بینی کرد

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر از توسعه و گسترش برنامه‌های قرآنی در سطح استان خبر داد و افزود: توسعه زیرساخت‌های فرهنگی دینی در استان بوشهر با به عنوان یک اولویت در دستور کار داریم.

ارتقای سطح فرهنگی

فرماندار تنگستان ضمن تشکر از تلاش‌ها و زحمات تبلیغات اسلامی اظهار داشت: تبلیغات اسلامی یکی از سازمان‌هایی است که بعد از پیروزی انقلاب تأسیس و یکی از رسالت‌های مهم سازمان تبلیغات اسلامی توجه به مسائل فرهنگی، حفظ دین مردم و ترویج فرهنگ دینی است.

خبر جدید  افزایش سرعت باد روی خلیج فارس/ احتمال بارش پراکنده باران

عبدالحسن رفیعی پور اضافه کرد: این امر با پرهیز از کارهای ظاهری و روبنایی میسر خواهد شد و با یک نگاه ویژه به موضوع فرهنگ جامعه و فرهنگ سازی مناسب بتوانیم به رسالت این نهاد جامعه عمل بپوشانیم.

وی اضافه کرد: با توجه به ظرفیت بالای شهرستان سعی خواهیم کرد با تقویت این نهاد فرهنگی از لحاظ زیر ساختی، بتواند در حد انتظار باشد تا به اهداف مدنظر که همان ارتقای سطح فرهنگی جامعه می‌باشد دست پیدا کند.

کد خبر ۴۶۲۰۴۷۸


منبع :: زیرساخت‌های فرهنگی دینی در استان بوشهر توسعه می‌یابد

خبر جدید  ایمنی تردد شناورها در کانال دسترسی بندر بوشهر افزایش می‌یابد
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب