12:14:58 - یکشنبه 17 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ساخت ۲ آب شیرین کن در دشتستان آغاز شد
ساخت ۲ آب شیرین کن در دشتستان آغاز شد
بوشهر- ایرنا- همزمان با سفر رئیس جمهوری به استان بوشهر روز یکشنبه درآیینی با حضور وزیر نیرو عملیات اجرایی۲ پروژه آب شیرین کن با ظرفیت ۱۵ هزار مترمکعب در روز در شهرستان دشتستان آغاز شد.

به گزارش ایرنا، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: طرح آب شیرین کن ۶ هزار و ۵۰۰ مترمکعبی وحدتیه با اعتبار ۱۹۲ میلیارد ریال ظرف مدت ۱۲ ماه اجرایی می شود.
عبدالحمید حمزه پور افزود: ۵۰ درصد ظرفیت این آب شیرین کن در تابستان و فاز دوم آن نیز در نیمه دوم سال ۱۳۹۸ به بهره برداری می رسد.
وی اظهارداشت: این پروژه ۲۴ روستا و ۲ شهر وحدتیه و دالکی شهرستان دشتستان را زیر پوشش قرارده داده و عمده مشکل تامین آب این مناطق را برطرف می کند.
حمزه پورگفت: پروژه هشت هزار و ۵۰۰ مترمکعبی آبپخش نیز با ۲۴۴ میلیارد ریال اعتبار اجرایی می شود که این پروژه ۲ شهر و ۹ روستا با جمعیتی در حدود ۴۳ هزار نفر را زیر پوشش قرار می دهد.
وی گفت: ۵۰ درصد این پروژه در نیمه نخست و مابقی نیز در نیمه سال ۹۸ تکمیل می شود.
حمزه پور ادامه داد: منبع تامین آب این ۲ آب شیرین کن سد رئیسعلی دلواری شهرستان دشتستان است.
حجت الاسلام دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری امروز یکشنبه در راس کاروان دولت تدبیر و امید برای دیدار مردمی، شرکت در نشست شورای اداری، افتتاح پروژه های چهار فاز پارس جنوبی، افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه های استان به صورت ویدئو کنفرانس و نشست با خبرنگاران به استان بوشهر کرده است.
شهرستان دشتستان با ۶ بخش و ۲۵۰ هزار نفر جمعیت و مرکزیت شهر برازجان دومین شهرستان استان بوشهر ازلحاظ جمعیت است.
۶۰۴۳/۷۲۱۳

خبر جدید  یونسی:سیاست نظام تسلیم کردن دیگران به مذهب شیعه نیست


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب