19:21:00 - جمعه 22 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سارقان ۲ میلیارد تومانی طلا در استان بوشهر دستگیر شدند
سارقان ۲ میلیارد تومانی طلا در استان بوشهر دستگیر شدند
فرمانده انتظامی استان بوشهر از شناسایی و دستگیری سارقان کاملا حرفه‌ای خبر داد که مرداد ماه سال گذشته ۵کیلوگرم طلای فروشندگان سیار در بوشهر به ارزش ۲ میلیارد تومان را به سرقت برده بودند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سردار خلیل واعظی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح نوروزی پلیس اظهار داشت: به منظور تامین و ارتقاء امنیت جامعه، طرح نوروزی پلیس عملیاتی شده و اکنون امنیت پایداری در استان بوشهر حکمفرما است.

وی بیان کرد:علاوه بر کلانتریها و پاسگاههای موجود، ۷۰ پاسگاه سیار نیز در طول ایام تعطیلات تجهیز شدهاند تا امنیت جامعه بیش از پیش تضمین شود.

رئیس پلیس استان بوشهر از افزایش ۴۴ درصدی کشفیات در عرصه سرقت خبر داد و افزود: سرقتها در استان بوشهر در اسرع وقت کشف و متخلفان در چنگال پلیس و دستگاه قضا قرار میگیرند.

سرهنگ واعظی از شناسایی و دستگیری سارقان کاملا حرفهای طلاجات در بوشهر خبر داد و گفت: مرداد سال قبل یک مورد سرقت به عنف به پلیس گزارش شد که با حضور گشت پلیس مشخص شد ۵کیلوگرم طلا از ۴نفر فروشنده دوره گرد طلا به سرقت رفته است .

وی از فعالیت تیمهای مجرب کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت خبر داد و خاطر نشان کرد:در بررسیهای اولیه مشخص شد سارقان در یک برنامه کاملا حرفهای و هماهنگ فروشندگان سیار طلا را از میدان مرکزی شهر تعقیب و حوالی ترمینال مسافربری در نقطهای خلوت و تاریک با کتککاری و اسپری در حالیکه سر و صورت خود را پوشانده بودند فروشندگان طلا را مضروب و ۵کیلوگرم طلا راسرقت و با خودرو بدون پلاک خود به سرعت متواری میشوند.

رئیس پلیس استان بوشهر با بیان اینکه هفته گذشته سرنخی از سارقان احتمالی دریکی از استانهای همجوار کشف کند تصریح کرد: بلافاصله کارآگاهان با تجهیزات کامل به شهر موردنظر اعزام و با کنترل محلهای تردد احتمالی مظنونان دو نفراز سارقان را دستگیر و به بوشهر منتقل کردند.

سردار واعظی با بیان اینکه متهمان دستگیر شده به سرقت ۵ کیلو طلا به ارزش بیش از ۲میلیارد تومان از فروشندگان سیار طلا در بوشهر اعتراف کردهاند خاطرنشان کرد:یکی از سارقان دارای ۴فقره سرقت مسلحانه طلافروسی، تحت تعقیب و سابقه زندان و دیگری نیز سابقه ۶ فقره سرقت عادی دارند.

وی افزود: در این عملیات دو دستگاه خودرو از جمله خودرو مورد استفاده در سرقت طلاها توقیف و دونفر خریدار طلاهای مسروقه نیز دستگیر شده است .

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب