20:15:49 - سه‌شنبه 2 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ستاد کمک‌رسانی به هموطنان سیل‌زده در دانشگاه آزاد بوشهر تشکیل شد
ستاد کمک‌رسانی به هموطنان سیل‌زده در دانشگاه آزاد بوشهر تشکیل شد
اسماعیل عبداللهی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بوشهر اظهار کرد: از شروع تعطیلات نوروزی و وقوع سیل در برخی از استانها با تشکیل ستاد بحران و حمایت از هموطنان سیلزده به وظیفه ملی و شرعی خود عمل کردهو واحدها و مراکز دانشگاهی استان در حالت آمادهباش کامل قرار گرفتند. وی متذکر شد: درهمین […]

اسماعیل عبداللهی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بوشهر اظهار کرد: از شروع تعطیلات نوروزی و وقوع سیل در برخی از استانها با تشکیل ستاد بحران و حمایت از هموطنان سیلزده به وظیفه ملی و شرعی خود عمل کردهو واحدها و مراکز دانشگاهی استان در حالت آمادهباش کامل قرار گرفتند.

وی متذکر شد: درهمین راستا دبیرخانه هیئت امنای استان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان(اهرم)، مسئول و مأمور اسکان اضطراری، هماهنگی و جمعآوری کمکهای نقدی وغیرنقدی واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر شدند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر افزود: خوشبختانه با هماهنگی کامل با دستگاههای اجرایی به امدادرسانی وخدمت به مسافران و مهمانان نوروزی و همچنین جمعآوری کمکهای نقدی وغیرنقدی به هموطنان سیلزده همت گماشته وبه زودی کمکهای دریافتی به مناطق سیلزده ارسال خواهد شد.

خبر جدید  دوره نجات غریق درجه 2 مردان در بوشهر برگزار می‌شود

عبداللهی خاطرنشان کرد: کمکهای دریافت شده ازطریق واحدها و مراکز استان مشتمل بر اقلام و لوازم بهداشتی، پتو، لباس، آبمعدنی، موادغذایی وسایر مایحتاج ضروری دیگر است که باعنایت به حجم وسیع آسیبها ومشکلات هموطنان گرفتار سیل واعلام آمادگی برخی ازهمکاران برای تخصیص یک یا چند روز از حقوق ماهیانه خود، مقررشد چنانچه سایر همکاران متمایل ورضایت داشته باشندزمینه مشارکت آنها در این امر خداپسندانه و نوع دوستانه فراهم شود.

خبر جدید  ستاد اسکان آموزش و پرورش استان بوشهر در صدد افزایش ماندگاری مسافران و گردشگران نوروزی است

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر عنوان کرد: استان بوشهر با داشتن سواحل زیبا، آب و هوا و موقعیت جغرافیایی مناسب وامکانات فراوان، تاکنون پذیرای شمار زیادی گردشگر ومهمان نوروزی ازسراسر کشور به ویژه استانهای همجوار فارس، هرمزگان، کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان بودهودر این رابطه دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تمام ظرفیت وامکانات خود از هموطنان ومسافران عزیز استقبال و زمینه آرامش خاطر آنان را فراهم کردهاست.

خبر جدید  کارگاه آموزشی اقتصاد دریایی در واحد بوشهر برگزار شد

عبداللهی با بیان اینکه هرچند به دلیلنزول برکات و انعام الهی و آسمانی باید سجده شکر بهجا آوریم، اظهار امیدواری و آمادگیکرد: آحاد همکاران هیئتعلمی وگروههای تخصصی در سراسر کشور واستان بوشهر با رویکرد نوآورانه وتهیه طرحهای پژوهشی دانشبنیان وارائه راهکارهای اثرگذار علمی، در زمینه مدیریت منابع آب و بهرهبرداری شایسته از نزولات آسمانی وتبدیل آن به فرصت، کشور وهموطنان را یاری و از تکرار و بروز حوادث مشابه و خسارات مالی وجانی پیشگیری شود.

انتهای پیام/۴۱۱۷/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب