20:50:12 - شنبه 16 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سمای بوشهر آماده پذیرایی از دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی
سمای بوشهر آماده پذیرایی از دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی
به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از سمای بوشهر، باقر کریمی صبح امروز در جلسه ستاد اسکان میهمانان نوروزی در مرکز سما بوشهربا بیان اینکه هرساله میهمانان زیادی از خانواده دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور در تعطیلات عید نوروز به استان بوشهر سفر میکنند، گفت:با هماهنگیهای انجام شده همه تمهیدات لازم برای اسکان میهمانان […]

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از سمای بوشهر، باقر کریمی صبح امروز در جلسه ستاد اسکان میهمانان نوروزی در مرکز سما بوشهربا بیان اینکه هرساله میهمانان زیادی از خانواده دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور در تعطیلات عید نوروز به استان بوشهر سفر میکنند، گفت:با هماهنگیهای انجام شده همه تمهیدات لازم برای اسکان میهمانان نوروزی در مرکز استان فراهم شده است و امیدواریم امسال نیز مانند سالهای گذشته پذیرای خوبی برای میهمانان نوروزی باشیم.

خبر جدید  کاوشگر خلیج فارس بوشهر را به مقصد اروندرود ترک کرد

وی بیان کرد:استان بوشهر با داشتن جاذبههای گردشگری و توریستی و سواحل بسیار زیبای فراوان همواره در ایام سال بهویژه در ایام نوروز پذیرای بسیاری از مسافران است.

دبیر شورای سیاستگذاری سمای استان بوشهر با تأکید بر تکریم میهمانان نوروزی تصریح کرد:تکریم میهمانان نوروزی این مرکز باید به بهترین نحو صورت گیرد.

خبر جدید  تشییع و تدفین 2 شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی خارگ

کریمی اظهار کرد:براساس بخشنامه سراسری دانشگاه آزاد اسلامی و در راستای تأکیدرئیس دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر اهتمام ویژه به رفاه کارکنان و اعضای هیئت علمی، مرکز سمای بوشهر اقدام به راهاندازی و تشکیل ستاد اسکان نوروزی کرده و آمادگی پذیرایی و میزبانی از کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی و مجموعه سمای سراسر کشور را دارد.

خبر جدید  اعزام کاروان تلاوت قرآن کریم به روستاهای دشتی

وی تصریح کرد:تماممحل اسکان این مرکز مجهز به امکانات رفاهی مطلوب و مناسب بوده و از ۲۸ اسفند جاری تا ۱۴ فروردین ۹۸ آماده خدمترسانی به کارکنان و استادان در ایام نوروز است.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب