10:39:36 - سه‌شنبه 23 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سمن‌ها در افزایش مشارکت‌های اجتماعی نقش مهمی دارند
سمن‌ها در افزایش مشارکت‌های اجتماعی نقش مهمی دارند
گناوه – فرماندار گناوه گفت: انجمن‌ها و سازمان‌های مردم نهاد مهمترین نقش را در افزایش مشارکت‌های اجتماعی و پیشرفت و توسعه جامعه دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی پاک نژاد صبح سه شنبه در نشست با مسئولان سازمان‌های مردم نهاد شهرستان گناوهاظهار داشت: از سال ۹۵ تا کنون با تلاش و همکاری همکاران ۱۷ سمن در شهرستان تشکیل شده که ۹ سمن ثبت شده و ۸ سمن نیز در حال طی کردن مراحل ثبت هستند.

وی افزود: با توجه به اهمیت کار سمن‌ها و نگاه ویژه مسئولان به فعالیت‌های آنها مکانی ویژه برای فعالیت این سازمان‌های مردم نهاد در شهرستان در نظر گرفته شد و خانه سمن‌های شهرستان که دومین خانه سمن‌ها در استان بود در اختیار آنها قرار گرفت.

خبر جدید  امکانات مقابله با حوادث غیر مترقبه در استان بوشهر تامین می‌شود

فرماندار گناوه گفت: انجمن‌ها و سازمان‌های مردم نهاد مهمترین نقش را در افزایش مشارکت‌های اجتماعی و پیشرفت و توسعه جامعه دارند و اگر توسعه جامعه را خواستاریم این توسعه در گرو نقش سمن‌ها است.

پاک نژاد با اشاره به فعالیت خوب سمن‌ها در شهرستان گناوه بیان کرد: افتخار همه ما وجود اینگونه سمن‌ها است و ما به وجود همه شما افتخار می‌کنیم.

فرماندار گناوه پیرامون برنامه‌های خانه سمن‌های شهرستان گناوه گفت: حدود ۱۰۰ برنامه متنوع فرهنگی – اجتماعی توسط خانه سازمان‌های مردم نهاد شهرستان گناوه با همکاری برخی از سمن‌ها برگزار شده است.

خبر جدید  هفت نفر به مبتلایان ویروس کرونا در استان بوشهر افزوده شد + مصاحبه

وی تصریح کرد: شهرستان گناوه از شهرستان‌های فعال در زمینه فعالیت‌های متنوع سمن‌ها است و باز هم تلاش می‌شود که این امر توسعه یابد.

پاک نژاد گفت: اعتقاد ما به وجود فضای باز و شنیدن نقدها و نظرات مختلف است و همواره آماده شنیدن نظرات مختلف هستم و نقدها و نظرات را میشنوم.

فرماندار گناوه تصریح کرد: دولت تدبیر و امید با وجود همه مشکلات، برای سمن‌ها اهمیت ویژه‌ای قائل شده و تقویت سمن‌ها در دستور کار همه مسئولان قرار دارد و وظیفه همه ما حمایت از سمن‌ها است.

خبر جدید  آغاز برداشت غلات در گناوه

وی اضافه کرد: سازمان‌های مردم نهاد (سمن) اگر خواستار فعالیت مستمر هستند باید با دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش همکاری و تعامل داشته باشند.

پاک نژاد گفت: انجمن‌ها و سازمان‌های مردم نهاد در زمینه اشتغالزایی، اجرای طرح محله محور، نشاط اجتماعی، طرح مسکن ارزان و ازدواج آسان و ورود به طرح آسیب‌های اجتماعی و حوزه‌های مختلف طرح و ایده داشته باشند و همکاری کنند.

کد خبر ۴۵۹۷۸۳۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب